Złoto od zawsze kojarzy się z przepychem i elegancją. Dla niektórych kobiet nie ma nic piękniejszego, nawet drobne i delikatne dodatki potrafią dodać wyjątkowego blasku. Oto 9 przykładów, jak dobrze dopasować ten unikalny kolor do waszego ślubu.

1. Czarujący naszyjnik, jeśli szukasz czegoś subtelnego, ten złoty, cienki naszyjnik jest odpowiednim wyborem. Słodki i delikatny, nie rzuca się w oczy, a jedynie podkreśla Twoje piękno. Można do niego dodać parę kolczyków lub drugą warstwę.

złoty, delikatny, cienki , podwójny naszyjnik

fot: (https://vraiandoro.com)

 

2. Drobne liście, wbrew ogólnej zasadzie, złote akcesoria ślubne nie muszą kosztować fortunę. Złote malutkie liście w postaci kolczyków wyglądają uroczo, stanowią idealny dodatek do opaski czy diademu.

złote kolczyki w kształcie liścia

fot: (https://www.etsy.com)

 

3. Świecące serce, coś dla nowoczesnej panny młodej, która nie boi się śmiałych i odważnych dodatków. Broszka może być umieszczona w dowolnym miejscu, jest bardzo urocza i wesoła. Wykonana z tkaniny brokatowej, przylepianej na filc.

broszka ze złotym brokatem

fot: (https://www.etsy.com)

 

4. Pałąk boho, piękny i uniwersalny dodatek. Nadaje się do każdej fryzury, krótkie czy długie włosy – bez znaczenia, pałąk będzie wyglądał cudnie!

złoty pałąk w kształcie liści bluszczu

fot: (https://www.anthropologie.com)

 

5. Złote koronki na welonie, panna młoda szukająca wyrafinowania i subtelności powinna skorzystać z tego pomysłu. Antyczne złoto wzdłuż krawędzi welonu, wygląda naprawdę magicznie. Piękny projekt, który z pewnością zachwyci wszystkich gości.

złote krawędzie welonu

fot: (https://www.etsy.com)

 

6. Mini pierścionek, nowy trend, który jeszcze nie zadomowił się na dobre w naszym kraju. Jeśli jednak spodobał Ci się ten pomysł, warto wykorzystać go na własnym ślubie. Mini pierścionek zakłada się na palcu wskazującym, trzeba przyznać, że wygląda bardzo elegancko.

złoty pierścionek mini

fot: (http://shop.nordstrom.com/)

 

7. Złote wstążki, skomplikowany haft, koronki, perły i złoto, to przepis na niezwykłą dekorację w stylu boho.

złote haftowane wstążki

fot: (https://shop.clairepettibone.com)

 

8. Złota bransoletka, pomysł dla wszystkich kobiet, które kochają ten słodki i kobiecy kolor. Dlaczego nie skorzystać z dużych i śmiałych dekoracji, pokaż swój własny styl!

duża złota bransoletka

fot: (http://www.bhldn.com/)

 

9. buty księżniczki, nie mogło by zabraknąć oczywiście złotych szpilek! Nie chowaj ich pod długa suknią ślubną, załóż je do krótszej sukienki, niech przyciągnie wzrok wszystkich zgromadzonych.

złote szpilki

fot: (http://www.bhldn.com/)