Jest naprawdę wiele wspaniałych pomysłów na zimową stylizację ślubną. Złoto, róż i chłodna biel baśniowej Narnii, cokolwiek wybierzecie wasze wesele będzie wyglądało pięknie. Zimowe dekoracje cechują się sporą ilością błyskotek, lampionów, są bardzo eleganckie, to uczta dla miłośników stylu glamour.

WYSTRÓJ SALI WESELNEJ

Jeśli jesteś jedną z osób planujących ślub w okresie zimowym, masz szczęście. Jest wiele sposobów na szybką dekoracje w prawdziwie spektakularny sposób. Spraw by goście poczuli prawdziwą magię!

dekoracje w kościele, choinki i białe świeczki pływające w szklanych naczyniach

fot: (http://www.melissakelseyphotography.com/)

DEKORACJE

Tworząc zimowe dekoracje ważne, by trzymać się kilku wskazówek. Ogólna kolorystyka powinna być dość prosta, korzystajcie więc z odcieni białych, srebrnych oraz koloru złotego. Jeśli macie zamiar połączyć świąteczny klimat z waszą uroczystością, możecie również dodać kolor czerwony i zielony. Nie jest to jednak reguła, której wszyscy muszą się sztywno trzymać. Nowoczesne śluby żądzą się własnymi prawami. Uważamy, że do zimowego klimatu bardzo fajnie pasują również kolory delikatnego różu oraz błękitu. Wystarczy spojrzeć na fotografię poniżej, by zrozumieć co mam na myśli.

dekoracja stołu weselnego, gdzie występują trzy kolory - biały, róż oraz błęktny

fot: (http://www.melissakelseyphotography.com/)

DROBNE DETALE

Wszyscy wiemy jak wielkie znaczenie odgrywają małe rzeczy, to one są sercem i tworzą cały urok. Tego typu dekoracje nie nadwyrężą waszego budżetu, są natomiast bardzo eleganckie i dodają pozytywnego ducha. Nie potrzeba naprawdę wiele, wystarczy biały obrus, śnieżne bukiety (mogą to być klasyczne róże) ozdobione błyskotkami, świeczki, czy dekoracyjne tablice, całość tworzy niesamowity urok!. Na takim stole możecie dodać również trochę jemioły. Bardzo ładnie prezentują się białe małe świeczki, pływające w szklanych naczyniach. 
Jeśli chcesz, by goście weselni Cię pokochali, podaj im gorącą czekoladę z bita śmietaną! Innym niespotykanym pomysłem, który pasuje idealnie do zimowego klimatu, jest przygotowanie małych słoiczków, w których wsypiecie czekoladę w proszku, do  samodzielnego przygotowania. Podczas serwowania potraw, pomyślcie nad podaniem grzanego wina lub cydru, bardzo oryginalny pomysł, który sprawdza się idealnie właśnie zimą.

zimowa dekoracja stołu weselnego, biały obrus i dużo srebrnych dekoracji

fot: (http://www.fabmood.com/)

WASZE POMYSŁY

Ślub powinien być jednym z najbardziej wyjątkowych dni w waszym życiu. Jeśli wasz budżet pozwala na drobne szaleństwo, warto skorzystać z niektórych pomysłów jakie opisujemy dla was poniżej. A może wybrać wszystko!?

  • piękne rzeźby lodowe, tylko w zimie można wykorzystać je jako dekorację. Te zimne cuda mają także inne zastosowanie, zobaczcie sami.
lodowa rzeźba, w której znajdują się butelki z wódką

fot: (http://www.globalicemidlands.co.uk/)

lodowa rzeźba, która chłodzi napoje

  • zaskoczeniem będzie maszyna do wytwarzania śniegu.
  • duża brama wykonana z białych róż umieszczona przed wejściem do sali weselnej.
  • Wynajęcie zaprzęgu, który zaoferuję przejażdżkę na saniach.

 

MODA ŚLUBNA ZIMĄ

Klasyczna biała suknia idealnie pasuje do ślubu zimowego. Lubisz ozdoby?, proszę bardzo, na pewno dodadzą magicznego uroku, który idealnie pasuje w tym okresie. Pan Młody, jeśli ma ochotę może również założyć biały garnitur. Jednak dobrze pasuję tu klasyczny kolor czarny lub szary.

młoda para w stylu boho siedzą na dworze przy stole, dookoła drzewa i snieg

fot: (http://www.cindylottesphotography.com/)

W dniu ślubu, możesz bez obaw zaszaleć z brokatem!, szczególnie pięknie wygląda na powiekach. Zadbaj również o włosy, pokaż ich blask, do tego celu skorzystaj z pięknych i błyszczących zdobień. Może to być diadem, opaska, lub ozdoby kwiatowe, niezależnie od wyboru, poczujesz się w tym dniu jak prawdziwa księżniczka.

Panna Młoda z diademem z lewej strony i opaską z prawej strony

fot: (http://www.wantthatwedding.co.uk/)