Kiedy zakochani są ze sobą już jakiś czas, oczywistym wydaje się zadanie pytania o ślub. Niektóre okresy zaręczyn trwają zaledwie parę miesięcy, inne zaś to kwestia lat. Niezależnie od czasu, który poświęcimy na bycie narzeczeństwem, ważny jest dobór odpowiedniej biżuterii, który będzie zwieńczeniem tego dnia. Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią to ogromna gama produktów dopasowana do potrzeb każdego klienta.

Jaki pierścionek wybrać?

Kwestia wyboru pierścionka wcale nie jest taka oczywista. W rzeczywistości to najtrudniejsza decyzja, przed jaką mężczyzna zostaje w życiu postawiony. Pomimo znajomości biżuterii swojej drugiej połówki i jej upodobań wizualnych, nigdy nie można być pewnym czy zakupiony przez nas pierścionek będzie odpowiedni. Mamy jednak na to parę rad.

Pierścionki z dużym oczkiem

Jeśli kobieta, która ma zostać obdarowana pierścionkiem zaręczynowym przykłada dużą wagę do dużych oczek, podkreślających jej delikatne dłonie to w takim też kierunku powinniśmy szukać naszej przepustki do małżeństwa. Ważny jest także kolor oczka, który będzie najważniejszą ozdobą, a zarazem perłą w koronie.

2019-10-22_1513.png

Złoty pierścionek z cyrkoniami od ERgold

Pierścionki z małym oczkiem

Przedstawicielki płci żeńskiej noszące na co dzień kolczyki i złote łańcuszki z pewnością wolą drobniejsze detale. Przy wyborze pierścionka zaręczynowego warto poradzić się pracownic sklepów jubilerskich, które mają już doświadczenie w minimalistycznej biżuterii. Lekkie pierścionki z niewielkim zdobieniem to doskonała ozdoba dłoni filigranowych kobiet. Dzięki nim nie tylko wygląd zewnętrzny zostaje podkreślony, ale też czuły charakter i kruchość.

Przygotuj się do tego dnia odpowiednio!

Zaręczyny to ogromne emocje dla obu stron. Choć wydawać by się mogło, że najwięcej uwagi temu dniu powinni poświęcić mężczyźni, to jednak dla kobiety też oznacza to mnóstwo przygotowań. Jeśli zwieńczenie tak wyjątkowego dnia ma być także spotkaniem rodzinnym i uroczystym obiadem, wówczas państwo młodzi zobligowani są do przygotowania dań, odpowiednich ubrań- stosownych do sytuacji, a także ukrycia swojego stresu.

Gdy chcemy zrobić swojej partnerce niespodziankę polegającą na wręczeniu pierścionka zaręczynowego, wówczas przyszły Pan młody musi wykazać się niemałą pomysłowością i dbałością o detale. Choć w ostatnim czasie bardzo modne stało się robienie szalonych oświadczyn, to jednak warto zastanowić się co lubi nasza partnerka. Niektóre kobiety wolą skromną kolację, podczas której zostaną poproszone o rękę, inne zaś wolą skok ze spadochronem z pełną publicznością. Podczas takiego dnia warto postawić na swoją intuicję i upodobania partnerki.