Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej młodej pary, dlatego wymagają one szczególnej oprawy. Czy weekend w luksusowym hotelu to odpowiednia propozycja? Jak wybrać właściwy hotel na zaręczyny?

Romantyczne otoczenie

Malownicze widoki, kwieciste parki, bliski kontakt z dziką przyrodą- wiele kobiet tak właśnie wyobraża sobie idealne miejsce na swoje zaręczyny. Piękne okolice sprzyjają romantycznym spacerom i pozwalają młodej parze spędzić miło wspólny czas. Wybierając hotel na tą wyjątkową okazję, przyszły narzeczony powinien więc zwrócić uwagę na jego otoczenie! Odpowiednią propozycją będzie obiekt znajdujący się z dala od miasta, za to blisko dzikiej przyrody. 

Dodatkowe atrakcje

Podczas pobytu w hotelu, przyszli narzeczeni nie mogą się nudzić! Na szczęście, wiele obiektów zapewnia gościom liczne atrakcje dodatkowe. Kobietom spodoba się z pewnością możliwość skorzystania z różnego rodzaju zabiegów urodowych oraz odprężających masaży. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą natomiast poszukiwali atrakcyjnych tras turystycznych oraz szlaków rowerowych. W wielu hotelach na gości czeka basen, z którego mogą korzystać amatorzy pływania. Niektóre współczesne obiekty są bardzo dobrze przygotowane na pobyt aktywnych, kochających sport gości! 

Klimatyczny pokój

W pokoju dla przyszłych narzeczonych, wystrój powinien być romantyczny i wyjątkowy, aby jego goście mogli radośnie świętować szczególne chwile. Hotel powinien zapewnić młodej parze wyjątkowy komfort i wszelkie udogodnienia, a klimat w nim panujący, powinien sprzyjać romantycznym chwilom tylko we dwoje. Dodatkowym atutem pokoju może być piękny widok rozpościerający się z okien hotelu. 

Smaczna kuchnia

Mówi się, że przez żołądek do serca.. Ile prawdy jest w tym przysłowiu? Warto się o tym przekonać, korzystając z hotelowej restauracji, serwującej smaczne posiłki z wysokiej jakości składników. Wykwintne dania powinny nie tylko dobrze smakować, ale też karmić zmysł wzroku, z czego doskonale zdają sobie sprawę kucharze najlepszych restauracji. 

Hotel Gniew dla narzeczonych

Niebanalną propozycją, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, jest Zamek Gniew, położony w urokliwej Dolinie Wisły. Obiekt został zaadaptować na klimatyczny hotel, będący wręcz idealnym miejscem dla zakochanej pary! Jakie atrakcje i udogodnienia proponuje swoim gościom? Bogata oferta Zamku Gniew zawiera między innymi basen i nowoczesną kręgielnię, a także saunę oraz różnorodne zabiegi i masaże. Obiekt jest pięknie odrestaurowany i oferuje komfortowe pokoje w klimatycznym, gotyckim stylu. Zachwycające jest także jego otoczenie- zamek jest położony na wzgórzu, z którego rozpościera się piękny widok. Weekend w Zamku Gniew to niebanalny pomysł na niespodziankę dla przyszłej narzeczonej! Szczegóły na temat obiektu można poznać na jego stronie internetowej: http://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-zareczyny

Odpowiedni nastrój 

Nawet pobyt w najbardziej luksusowym hotelu nie naprawi sytuacji, jeśli ukochany nie zadba o romantyczny nastrój i przyjemną atmosferę! Tylko wtedy zaręczyny mogą być udane i staną się dla zakochanych niezapomnianym przeżyciem!