Przedstawiamy wam kolejną galerię niezwykłych zaproszeń ślubnych. Nie tylko kształt, fotografia czy zdobienia sprawiają że wasze kartki będą wyróżniały się wśród reszty. Pokażemy wam jak za pomocą nietuzinkowej typografi sprawicie, że wasze kartki w wielu domach posłużą jako ozdoba. Projekty te pasują do każdego wesela, warto przyjrzeć im się bliżej.

Witamy w lesie, jeśli zdecydowaliście się na motyw waszego wesela w postaci lesu, projekt ten jest zdecydowanie dla was. Zaproszenie możecie wydrukować zarówno na kartce jak i tkaninie, niestety na rynku jest jeszcze bardzo mało firm oferujących taką usługę.

zaproszenie ślubne wypisane na tkaninie

fot: (http://www.ariellephoto.com/)

 

Akwarele, często mniej znaczy więcej, z pewnością sprawdza się to w tym przypadku. Świetnie dobrana czcionka i zdolności grafika sprawiają, że projekt wygląda niesamowicie.

białe zaproszenia wypisane czcionką w postaci akwareli

fot: (http://www.afabulousfete.com/)

 

Słodkie i proste, zaproszenia te wyglądają bardzo romantycznie i nowocześnie. Dlaczego nie wykonać ich samemu?, ego typu kartki z pewnością można wykonać na domowej drukarce, wystarczy poszukać odpowiedniej czcionki, zakupić dobry papier i gotowe!

proste i słodkie zaproszenie ślubne z dużą czcionką

fot: (https://www.etsy.com)

 

Piękne róże, kwiaty te plus odważne kolory, zawsze wyglądają bajecznie. Pasują tak naprawdę do każdego stylu wesela oraz każdej pory roku, są uniwersalne. Te wspaniałe zaproszenia idealnie wyglądają z grubą dużą czcionką, złoty kolor natomiast dodaje przepychu i elegancji. Całość sprawia naprawdę niesamowite wrażenie, to jeden z naszych faworytów.

ciemne zaproszenia ślubne z różami w przybliżeniu i złotą czcionką

fot: (http://www.allisonhopperstad.com/)

 

Jasne kolory, jeśli szukasz jasnych i zabawnych zaproszeń, to projekt który z pewnością spełnia Twoje wymagania. Piękne i kolorowe specjalnie dla Ciebie, brązowa koperta nadaje przyjemny rustykalny styl. 

jasne zaproszenie, z duża ilością kwiatów, czcionka w kolorze fioletowym

fot: (http://www.allisonhopperstad.com/)

 

Ładnie w różowym, akwarele podbiły wasze serca już kilka lat temu i nic nie wskazuje, by ten trend miał szybko przeminąć. Uważam, że moda ta będzie utrzymywała się jeszcze przez bardzo długi okres. Przykładem idealnego zaproszenia, które jest tak piękne, iż trudno oderwać od niego oczu, jest projekt przedstawiony poniżej. Skomplikowany biały napis, na tle różowego, świetnie wykonanego podkładu, sprawia, że kartka jest bardzo nietypowa. Jeśli szukasz bardzo oryginalnych wzorów, wręcz sztuki, to jest na pewno zaproszenie, które warte jest każdych pieniędzy. 

niezwykłe zaproszenie akwarelowe, ze skomplikowaną czcionką na różowym cieniowanym tle

fot: (http://daphnemaephotography.com/)

 

Długość ma znaczenie, przeszukując ogrom zaproszeń ślubnych, rzadko kiedy spotykacie projekty o bardzo nietypowych kształtach. Bardzo fajnie wygląda prosta długa kartka, która swoją prostotą wyróżnia się spośród reszty. Jej zmieniające się rozmiary, pogrubienia, sprawiają że projekt jest jedyny w swoim rodzaju.

długie zaproszenie ślubne z czionką o różnych kształtach i rozmiarach

fot: (http://odddaughterpaper.com/)

 

Rustykalne i romantyczne, to kartka z rodzaju pasujących wszędzie. Prostota jest częścią odwołania, sprawia że można poczuć słodki i romantyczny klimat.

proste rustykalne zaproszenie ślubne z wykorzystaniem nietypowej topografii

fot: (https://www.etsy.com)

 

Coś błękitnego, kolor ten kojarzy się przeważnie z motywem przewodnim morza, a szkoda, kolory te są bardzo piękne i można je stosować również do wielu innych stylizacji. Kolorystyka bardzo dobrze komponuje się z jasnymi paletami, wyglądają bardzo zjawiskowo.

zaproszenia ślubne akwarelowe, w tonacji błękitu

fot: (http://www.minted.com/)

 

Eleganckie zaproszenia, zachęcam by iść na całość i wykorzystać kolor złoty i granatowy. Kartki zdecydowanie będą pasowały do ślubu w stylu glamour.

granatowe zaproszenia ślubne z dużą złotą czcionką

fot: (http://www.evokepictures.com/)