sklep yvette jewelry

Firma Yvette Jewelry, która posiada unikalną biżuterię ślubną, niedostępną wśród konkurencji, uruchamia właśnie sprzedaż on-line. Kobiety szukające niespotykanych dotychczas na rynku Polskim dodatków do swoich kreacji, mogą już teraz skorzystać z możliwości zakupu internetowego. Co wyróżnia was na tle konkurencji? [WYWIAD]

wesele-slub: Zanim zaczniemy, bardzo proszę o kilka słów na temat Państwa firmy.

1Yvette Jewelry: Yvette Jewelry jest firmą rodzinną działającą na rynku polskim od roku 2013. Marka skupia się głównie na oferowaniu klientom biżuterii ślubnej i wieczorowej z kryształami Swarovski. W ofercie również można znaleźć biżuterię na co dzień w stylu celebrytek, natomiast stanowi ona mniejszą część asortymentu. Przez kilka lat firma działała głównie stacjonarnie w Warszawie, natomiast jakiś czas temu uruchomiliśmy również sprzedaż internetową, co niezmiernie ucieszyło naszych klientów z nad morza :). W związku z tym, iż strona działa dopiero parę miesięcy, ma ona bardzo wąską galerię produktów. Na chwilę obecną rozwiązujemy to wysyłając zdjęcia drogą elektroniczną bezpośrednio do zainteresowanych produktami spełniającymi ich życzenia.

Jaki asortyment oferuje marka Yvette Jewelry?

W swoim asortymencie Yvette Jewelry oferuje elegancką biżuterię ślubną i na wieczorowe wyjścia. Panny Młode znajdą u nas tiary i diademy wysadzane kryształami Swarovski, cyrkoniami bądź perłami, opaski, różnego rodzaju ozdoby do włosów, a także długie ozdobne kolczyki, bransoletki, komplety. Posiadamy biżuterię w szerokiej palecie barw jak i klasycznych kolorach. Posiadamy również szeroki wybór klipsów oraz broszek i długich naszyjników. Mamy ponad tysiąc produktów, stawiamy na szeroki asortyment i zakres cen, natomiast mankamentem często są pojedyńcze egzemplarze produktów.

punkt sprzedaży yvette jewelry

Jaki jest materiał oferowanej biżuterii?

Unikamy produktów masowych tworzonych ze szkła bądź metali. Większość asortymentu stanowi biżuteria z hypoalergicznych stopów jubilerskich pokrytych rodem bądź galwanizowanych złotem. Technika rodowania i galwanizacji sprawia, iż biżuteria długo zachowuje swój pierwotny wygląd oraz się nie niszczy. Kolorem rod przypomina białe złoto, natomiast pod względem używalności jest bardziej odporny na zarysowania oraz zadrapnięcia. Biżuteria rodowana nie ciemnieje, nie oksyduje się oraz długo zachowuje swój połysk. Taka biżuteria nie wymaga czyszczenia bądź polerowania, jedynym zaleceniem jest przechowywanie w osobnym pudełeczku tak, aby kryształki nie miały styczności jeden z drugim, co pozwoli zapobiec ich zarysowaniom. Z kolei powłoka galwaniczna jest jedną z najgrubszych powłok wykorzystywanych w jubilerstwie. W biżuterii Yvette Jewelry jest stosowane pokrycie stopu jubilerskiego 24K złotem tradycyjnym żółtym bądź wschodnim różowym (czerwonym).

Biżuteria najczęściej jest inkrustowana kryształami Swarovski, cyrkoniami, perłami bądź kamieniami kocie oko. Wszystkie kryształy oraz cyrkonie są mocowane ręcznie za pomocą tak zwanych „łapek” trzymających kryształ, co pozwala na głębsze wydobycie światła z tylnej strony kryształu. W niektórych przypadkach z tylnej strony kryształu można zauważyć platynowy kolor amalgamatu, który także zwiększa efekt odbicia światłą.

Jak często wprowadzane są nowe produkty?

Nie mamy sztywnie wyznaczonych ram czasowych. Wszystko robimy na miarę zapotrzebowania. W okresie świątecznym czy też ślubnym dostawy odbywają się nawet do kilku razy w miesiącu, natomiast w miesiącach takich jak październik czy listopad robimy wielkie wyprzedaże. Do końca tego miesiąca większość asortymentu jest objęta rabatem 50% (oferta nie dotyczy sklepu internetowego, patrz początek wywiadu)!

Yvette Jewelery (https://www.sklep-yj.pl/)

biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry
biżuteria firmy Yvette Jewelry