Jeszcze do końca nie opadły emocje związane z planowaniem wesela i ślubu, a wy już myślicie o waszej podróży poślubnej. Wiele par swoją podróż poślubną załatwia jeszcze podczas organizowania przyjęcia weselnego, a swój wyjazd planuje tuż po ślubie. Inni z kolei swoją wielką podróż chcą odłożyć na późniejszy termin, np. na wakacje i wykorzystać maksymalnie wolny czas na odpoczynek. Niezależnie od tego kiedy organizowana będzie podróż poślubna, jeśli wyjeżdżasz na miesiąc miodowy do ciepłych krajów, te rzeczy muszą znaleźć się w Twojej walizce.

Kosmetyki do opalania

krem-ochronny-do-twarzy-spf-50

fot: (https://www.iperfumy.pl)

Bez nich ani rusz. Bez względu na to, czy wybieracie się w tropiki, czy może w podróż do ciepłych krajów Europy, kosmetyki do opalania są wam wprost niezbędne. Dzięki nim odpowiednio zatroszczycie się zarówno o swoją opaleniznę, jak i o swoje zdrowie.

Polecamy ze swojej strony serię kosmetyków Eucerin, choć na rynku można znaleźć bardzo bogatą ofertę rozmaitych kosmetyków, które dobrać można do swojego typu skóry i potrzeb. Kremy, kremowe żele, fluidy do opalania , to tylko niektóre z wielu propozycji.

Suchy szampon

batiste_sweetie

fot: (https://estyl.pl)

Kosmetykiem idealnym na podróż poślubną jest też suchy szampon. Nie trzeba używać do niego wody, by doprowadzić włosy do pożądanego, pięknego wyglądu. Łatwość aplikacji plus bardzo szybkie działanie sprawiają, że jest to kosmetyk wygodny nie tylko na podróż poślubną, choć w jej trakcie sprawdza się w wielu sytuacjach. Chociażby po powrocie z plaży, kiedy musicie szybko się odświeżyć i natychmiast udać na kolację przy świecach…

Odpowiednia odzież

https://estyl.pl

fot: (https://mosquito-sklep.pl)

Nie będziemy mówić wam rzeczy oczywistych typu zabierz ze sobą 5 topów, krótkie spodenki, etc. Powiemy za to o bardzo miłym akcencie podkreślającym fakt, że jesteście świeżo poślubioną parą. Wystarczy, że spakujecie do torby koszulkę z napisem „żona”, „mąż”, a wszyscy wkoło będą wiedzieli, że jesteście najszczęśliwszą i kochającą się do szaleństwa parą pod słońcem.

Wygodne buty

białe koronkowe buty

fot: (https://butyland.pl)

Wyjazd na swój miodowy miesiąc wymaga, by do plecaka, czy walizki spakować nieco więcej niż jedną parę obuwia. Na wieczorne wyjścia sprawdzą się espadryle, konieczne będą też sandałki, czy klasyczne szpilki. Warto zatroszczyć się o to, by w bagażu znalazły się sprawdzone, ulubione i przede wszystkim wygodne buty, które każda młoda mężatka wykorzysta niejednokrotnie podczas swojej podróży poślubnej.

Stylowy kapelusz

słomiany klasyczny kapelusz

fot: (https://fivesport.pl)

Wyjazd na miesiąc miodowy do ciepłych krajów nie przejdzie bez posiadania choć jednego kapelusza przeciwsłonecznego. To podstawa obok okularów, bez której nie ruszajcie się z domu, a później z hotelu. Raz, że zakładając kapelusz na głowę wyglądać będziecie stylowo, dwa ochroni on przed przegrzaniem.

Tropikalny miesiąc miodowy ze strojem do pływania

krótkie niebieski spodenki

fot: (http://www.freestylextreme.com)

Czy to strój kąpielowy, czy spodenki do pływania, każdy kto zdecyduje się na wyjazd nad morze, jezioro, czy do hotelu z basenem powinien wziąć ze sobą odpowiedni strój dostosowany do swoich potrzeb i upodobań. W tym przypadku do pływania. Jeśli zależy wam szczególnie na szykownym i modnym wyglądzie, proponujemy wybór szortów kąpielowych.