Pierścionek zaręczyny dla ukochanej powinien być naprawdę wyjątkowy. W sklepach możemy znaleźć oczywiście szeroki wybór pierścionków zaprojektowanych z myślą o zaręczynach. Szczególnym prezentem dla kobiety może być jednak biżuteria na zamówienie. Przeczytaj, czy warto zdecydować się na pierścionek zaręczynowy na zamówienie.

Dlaczego warto zdecydować się na pierścionek zaręczynowy na zamówienie?

Oczywiście, na co dzień większość kobiet nosi zwykłą biżuterię, produkowaną seryjnie, często kupowaną w sieciowych salonach jubilerskich. Ta jedna jedyna okazja w życiu, jaką są zaręczyny, wymaga jednak szczególnej oprawy. Pierścionek przygotowywany specjalnie na zamówienie daje możliwość wyboru i dopasowania poszczególnych parametrów. To również pewność, że Twoja narzeczona będzie miała pierścionek unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Po latach taki pierścionek będzie stanowił dla niej cenną pamiątkę.

Złoty pierścionek z brylantem – idealny pomysł na zaręczyny

“Diamonds are a best girl friends” – śpiewała Marylin Monroe i ta prawda pozostaje ponadczasowa. Diamenty, a szczególnie brylanty, doskonale nadają się do pierścionka zaręczynowego. Są niezwykle eleganckie, kojarzą się z luksusem i dobrym gustem. Efektowny szlif sprawia, że mały kamień rozbłyska tysiącem kolorów. Połączenie złota i brylantów jest niezwykle efektowne. Jeżeli nie wybierzemy dużego kamienia, nie musimy się obawiać, że zapłacimy fortunę.

Złoty pierścionek

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie – czy musi być droższy?

Wiele osób rezygnuje z pierścionka na zamówienie, uważając, że musi być on drogi. Nie jest to prawdą. Wręcz przeciwnie, bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że przepłacamy za biżuterię w salonach jubilerskich znanych marek. Płacimy za logo producenta, podczas gdy zlecając wykonanie pierścionka na zamówienie możemy zapłacić o wiele mniej za model o tych samych parametrach. Możemy zamówić różnego rodzaju pierścionki zaręczynowe, zarówno bardzo drogie, jak i tańsze. Wszystko zależy od upodobań i zasobności portfela klienta.

Pierścionek na zamówienie – ile będzie trzeba czekać?

Ewidentną wadą pierścionka na zamówienie jest czas potrzebny na jego wykonanie. Tego nie da się przeskoczyć – w salonie jubilerskim możemy po prostu wybrać od ręki jeden z dostępnych modeli. Na pierścionek przygotowywany specjalnie na zamówienie będziemy musieli poczekać – często nawet około miesiąca. Jeżeli postanowiliśmy się spontanicznie oświadczyć i potrzebujemy pierścionka zaręczynowego “na już” to nie mamy wyboru – musimy zdecydować się na jeden z gotowych modeli. 

W przeciwnym wypadku, pierścionek na zamówienie może być strzałem w dziesiątkę. Oświadczyny to często moment długo wyczekiwany przez kobiety, warto zadbać o to, by pierścionek był idealny, nawet jeśli oznacza to, że będziemy go mieć nieco później.

srebrny pierścionek

Pierścionek na zamówienie – gdzie zamówić?

Wysokiej jakości pierścionki na zamówienie możemy zamówić na przykład na stronie https://79diamenty.pl/. Firma ta oferuje ogromny wybór pierścionków zaręczynowych z brylantami na zamówienie wykonanych ze złota lub z białego złota. Możemy być całkowicie pewni, że są to wyroby unikalne. Firma wystawia certyfikaty potwierdzające dokładne parametry kamieni i próbę kruszcu. Dołącza również wycenę rzeczoznawcy. Zaletą tych pierścionków jest także ciekawy design – osiągnięty dzięki nowoczesnej metodzie produkcji przy pomocy drukarki 3d.