Zima to najlepsza pora, by wysłać zaproszenia ślubne na wiosenny ślub. Dlatego przygotowaliśmy dla was nową kolekcję ciepłych i nowoczesnych projektów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie za długo, dni uciekają bardzo szybko.

1. Moda na akwarele, nic nie wskazuje na to by w tym roku miało się coś zmienić. Przewidujemy, że ten typ zaproszeń będzie nadal w gronie dominujących projektów. Przejście z mokrych i chłodnych dni, do bardziej ciepłych zwiastuje nadchodzącą wiosnę. A co za tym idzie na łąkach pojawiają się kwiaty, nie może ich więc zabraknąć na waszych zaproszeniach.

zaproszenie ślubne z kwiatami w kolorze różowym

2. Coś na wesoło, zima powinna być pełna śniegu i wspaniałych wakacji, niestety nie zawsze tak bywa. Okres ten bywa także ponury, dlatego też rozbawcie waszych gości weselnych figlarnymi zaproszeniami, jak ten poniżej.

figlarne zaproszenie ślubne z kasetą magnetofonową

3. Wiosenny ogród, typowy mix, klasyczne stonowane pastele i małe ilustracje botaniczne. Idealny projekt pasujący do ślubu w stylu vintage, romantyczny i słodki jednocześnie. Zaproszenie bardzo lekkie, które idealnie nadaje się na wiosenną porę roku.

botaniczne małe ilustracje i pastelowe kolory na wiosennym zaproszeniu ślubnym

4. Rustykalne i radosne, zapomnij o ciemnych lasach i śniegu, czas dodać trochę ciepła i beztroski. Dlatego przygotowane zaproszenia, powinny być pogodne i zielone, słońce i jasne drzewa na pewno będą idealnie tu pasowały.

wesołe zaproszenia, na których widnieją zielone lasy i słońce

5. Kolorowe kręgi, jednym z bardziej popularnych ślubnych szczegółów są kolorowe wirowane koła. Pakiet poniżej wygląda absolutnie hipnotyzująco, taki projekt zawsze wzbudza ciekawość, lubimy wszystko co inne i wyróżniające się.

różowe i purpurowe zaproszenia w postaci hipnotyzującego okręgu

6. Ładne kwiaty, oczywiście podstawowymi detalami wiosennego wesela są kwiaty. Miękkie kolory i akwarelowe ilustracje są bardzo romantyczne i idealnie nadają się do ślubu w stylu rustykalnym oraz boho. Projekt bardzo przyjemny dla oka, cechuje się pięknymi naturalnymi kolorami, które nie są  męczące dla oka.

zaproszenie w stylu rustykalnym, kwiaty, zielone gałęzie i różowy duży napis pary młodej

7. Dynamiczne geometrie, ten typ zaproszeń ślubnych pojawił się dopiero w 2015 roku i bardzo szybko podbił wasze serca. Nowoczesny styl, bardzo oryginalny i unikalny, cechuje się kanciastymi kształtami, to pomysł, który pokochają osoby planujące nowoczesne wesele.

nowoczesne zaproszenia o wyjątkowym kształcie w postaci figury geometrycznej

8. Meksyk, wesołe i porywające zaproszenia ślubne z odrobiną jasnych kolorów i meksykańskich detalów. Kolejny pomysł dla osób, które szukają oryginalnych zaproszeń, wyróżniających się spośród łatwo dostępnych kartek będących w ofercie większości sklepów.

meksykańskie zaproszenia ślubne, z ilustracjami w postaci loterii

9. Pomysły retro, tworzenie tego typu kartek jest w ostatnim czasie bardzo popularne. Jest wiele bardzo fajnych projektów, które dodają pogodnego ducha, ciekawe zielone kolory, z pewnością będą idealnie pasowały do wiosennego ślubu. Zawsze pięknie wyglądają ilustrację lasu, czy łąki, jeśli chcesz postawić na sprawdzone projekty, to jest to czego szukasz!

retro zaproszenie, zielony las