Od kilku lat kwiaty i zieleń dominują na ślubie i weselu, pragniemy by natura gościła w dużych ilościach pod każdą postacią. Nic w tym dziwnego, we współczesnym świecie mamy coraz mniej czasu na obcowanie z przyrodą. Kwiaty i zieleń są romantyczne i uspokajające, idealnie nadają się jako dekoracje sali, stołów weselnych, a także ubioru i włosów. 

Wianek jest jedną z możliwości wykorzystania naturalnych lub sztucznych kwiatów. Możliwości stworzenia pięknego i romantycznego wieńca jest całą masa, począwszy od dużych i kolorowych projektów, po małe i skromne dekoracje. Na początku przedstawiamy wam najnowszą kolekcję firmy JuliaRosa, duży biały wianek to klasyk, w połączeniu z delikatnymi różowymi pękami wygląda naprawdę uroczo.

biały wianek z delikatnym odcieniem różu.

biały wianek przeplatany z różowymi kwiatami

Zieleń jest aktualnie na topie, dlatego nie mogło zabraknąć pomysłu, w którym dominuje właśnie ten kolor. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo naturalnie, typowy letni wianek, który jednak znacząco się wyróżnia.

zielony letni wianek

wianek, w którym przeważa zielony kolor

W roku 2017 kwiat paproci zyskał dużą popularność, ze względu na wyjątkową teksturę dużych pięknych liści. Dodatkowo zielony kolor, który stał się bardzo popularny sprawił, że roślina ta stała się bardzo często wykorzystywana jako dekoracje weselne. Co powiecie na wianek upleciony właśnie z paproci? projekt bardzo śmiały, jednak osoby szukające oryginalnych pomysłów z pewnością pokochają ten pomysł.

wianek z paproci

Pomysłów na wspaniałe śmiałe projekty zielonych wianków jest więcej, do wykorzystania są kwiaty z ogrodu, czy lasu. Wykorzystać można nawet mech, tworząc niezapomniane kreacje nie ma granic, ani żadnych wytycznych, liczy się tylko efekt końcowy. Każdy samodzielnie jest w stanie zaprojektować własny wianek, jeśli jednak brak wam pomysłu, zawsze można skorzystać z oferty profesjonalnych firm.

zielony wianek wykonany z liści mchu

fot: (https://pl.pinterest.com)

naturalny zielono fioletowy wianek

fot: (http://thenaturalweddingcompany.co.uk)

Jak widać piękno zielonych liści na głowie Panny Młodej wygląda niesamowicie, podkreśla jej naturalne piękno i dodaje magicznego uroku. To nowość, która szybko zdobywa popularność, a ciekawych projektów jest naprawdę bez liku. Niezwykle wyglądają wianki wykonane w jednym kolorze, są po prostu niesamowite!

wianek wykonany tylko z zielonych liści

fot: (https://www.buzzfeed.com)

 

zielony wianek widoczny z tyłu głowy Panny Młodej

fot: (http://weddbook.com)