Obecnie na weselach w naszym kraju coraz popularniejsze stają się wszelakiej maści atrakcje dodatkowe, których często próżno było szukać jeszcze 10 lat temu. Jedną z nich, niezwykle popularną, jest zdecydowanie się na weselny drink bar. Czy jest to słuszna decyzja i co przemawia za tym, by zdecydować się na dodatkową, barmańską obsługę na naszym weselu?

Na pierwsze pytanie odpowiemy na samym początku – tak, naszym zdaniem zdecydowanie się na drink bar to opcja po prostu znakomita! Co również ważne – nie jest to przedsięwzięcie tak drogie, jak może się wydawać na samym początku. Ceny takich usług czasami nie przekraczają 1000 zł – wszystko zależy od lokalizacji, w której organizujemy nasze wesele, zakresu obsługi, na który się decydujemy oraz oczywiście od tego, ile godzin drink bar ma być dostępny na naszym weselnym przyjęciu. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego jest to tak popularne rozwiązanie na weselach, oto kilka odpowiedzi, które może i Was przekonają do zdecydowania się na taką atrakcję!

Konkurencja dla wódki

Chociaż mało kto obecnie wyobraża sobie wesele bez wódki (chociaż trzeba zaznaczyć, że np. wesela bezalkoholowe są powszechniejsze, niż jeszcze kilka lat temu), to wiele osób niekoniecznie jest przekonane do całonocnego spożywania właśnie tego alkoholu. Jednym z rozwiązań jest zdecydowanie się na alkohol dodatkowe, które mogą pojawić się na przygotowanym, wspólnym stoliku – nie mowa tylko o winie, ale również whisky czy alkoholach domowej roboty.

Nie można jednak ukrywać, że wiele osób z wielką chęcią decyduje się właśnie na drinki, przy czym nie zaskoczy nikogo fakt, że są to głównie kobiety. Alkohole takie są znacznie lżejsze, smaczniejsze oraz prezentują się znakomicie. Dodatkowo, barman może przygotowywać liczne owocowe koktajle dla najmłodszych gości, co też na pewno wywoła wśród nich wiele radości.

Czas na pokaz

Samo wykonywanie drinków to nie jedyna usługa, na jaką możemy się zdecydować. Warto przemyśleć, czy jedną z atrakcji nie powinien być również pokaz barmański. Są one naprawdę efektowne, a goście często są zachwyceni umiejętnościami, które prezentują barmani. Jeżeli ktoś ma do tego wątpliwości, zachęcamy do sprawdzenia, jak prezentują się pokazy tego typu na weselach na portalu YouTube, gdzie takich nagrań jest naprawdę sporo.

Co istotne, na pokazie atrakcje wcale nie musi się zakończyć! Wielu gości będzie zaskoczonych, gdy zaprosi się ich do konkursów, które organizowane są przez barmana! Mowa tutaj m.in. o podrzucaniu i łapaniu butelki, które wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Warto tutaj jednak pamiętać, aby takie atrakcje odbywały się o odpowiedniej, niezbyt późnej godzinie, aby osoby, które biorą w nich udział, nie były pod zbytnim wpływem, chociażby, wypitych wcześniej drinków.

Czas dowiedzieć się więcej

Weselne drink bary przyciągają w ciągu imprezy naprawdę wielu gości. Chociaż samo robienie konkretnych drinków nie jest takie szybkie, wiele osób chce się dowiedzieć czegoś więcej o fachu naszych barmanów. Wypytują o pracę, zlecenia czy chcą dowiedzieć się czegoś o miksowaniu alkoholi, ponieważ sami się na tym nie znają. Dzięki temu drink bary bardzo często cały czas są odwiedzane przez kolejnych gości, a to chyba najlepsza rekomendacja, jeżeli mowa o jakichkolwiek weselnych atrakcjach, w końcu decydujemy się na nie po to, aby nasi goście byli z nich zadowoleni i licznie z nich korzystali?

Niespodzianki i oszczędności

Jeżeli macie na to ochotę, możecie zaskoczyć swoich gości powitalnymi drinkami, które mogą zastąpić tak popularnego szampana. W wielu przypadkach będzie to opcja znacznie smaczniejsza, dodatkowo, na pewno zadowolone z tego faktu będą osoby niepijące – w końcu będą mogły otrzymać takiego samego drinka, tylko bez dodatku alkoholu.

Warto też wspomnieć, że równie miło może być zaskoczona Młoda Para. Wielu barmanów, którzy pracują na weselach, wspomina, że gdy oni pracują, na całej imprezie zapotrzebowanie na wódkę jest znacznie niższe. Jeżeli więc decydujemy się na weselny drink bar, powinniśmy pamiętać o tym, że dodatkowy wydatek wiąże się również z oszczędnościami, dzięki czemu całość może kosztować nas znacznie mniej!

Coffeebreak i weselny drink bar

Jeżeli poszukujecie mobilnego drink baru na swoje wesele, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Coffeebreak. Chociaż głównie oferują oni bary kawowe, również na wesela, to ich oferta jest znacznie szersza i obejmuje również obsługę barmańską. Działają oni na terenie całej Polski (a nawet Europy), dzięki czemu nie musicie przejmować się lokalizacją Waszego wesela. Pracownicy Coffeebreak posiadają wieloletnie doświadczenie oraz przeszli wiele specjalistycznych kursów, dzięki czemu sprawnie tworzą koktajle i drinki, które zachwyca nie tylko Młodą Parę, ale również licznych gości. Zapraszamy na stronę internetową www.coffeebreak.pl, gdzie można zapoznać się z całą ofertą i dowiedzieć więcej na temat oferowanych usług!

Weselny drink bar Wrocław