Przyjęło się, że tradycyjne polskie wesele organizowane jest na salach weselnych i w remizach, zmodernizowanych i odnowionych. Zarówno wesele, jak i imprezę firmową można zorganizować jednak w plenerze.

Niekonwencjonalny pomysł

W Polsce pogoda jest nieprzewidywalna, ale w ostatnich latach okres wiosenno-letni rozpieszcza nas wysokimi temperaturami i słońcem. W tych warunkach śmiało można organizować imprezę na świeżym powietrzu.

Niezależnie od tego, czy mowa o weselu w plenerze, czy pomysłowej imprezie firmowej, będzie to czymś innym, niż wszystko to, do czego przywykliśmy. Imprezy firmowe w barach i restauracjach hotelowych odchodzą w zapomnienie. Pracownicy chcą czegoś więcej, niż zabawy tanecznej z wyskokowymi napojami w roli głównej.

Podobnie jest w przypadku wesel – młode pary chcą wyróżnić się na tle innych par i zorganizować wesele, które będzie absolutnym zaskoczeniem dla gości. Wydaje się, że przyjęcia i imprezy na łonie natury spełnią oczekiwania obu grup.

Jak może wyglądać wesele w plenerze?

Przy organizacji wesela w plenerze należy mieć na uwadze to, że pogoda może nie dopisać. W wyniku tego trzeba będzie zapewnić wszystkim weselnikom dach nad głową. Rancho pod Bocianem w okolicach Warszawy ma przepiękne tereny rekreacyjne, na których można zorganizować plenerowe przyjęcia weselne. Firma oferuje piękną Chatą Grillową mogącą pomieścić nawet 300 osób i mniejszą Chatą Rybaka, w której ugości 100 osób. Organizują noclegi, a na wypadek bardzo złej pogody zabawę taneczną zawsze można przenieść do sali konferencyjnej. W piękny, letni wieczór wesele w plenerze będzie wyglądać jak z bajki, a goście przeżyją coś absolutnie wyjątkowego.

Impreza integracyjna aktywnie

Z kolei przy poszukiwaniu sposobu na nieszablonową imprezę integracyjną, warto przejrzeć stronę internetową Rancho pod Bocianem, gdzie dowiemy się, z jakich atrakcji skorzystać mogą osoby przyjeżdżające tu na pikniki firmowe czy imprezy integracyjne. To między innymi ścianka wspinaczkowa, park linowy, golf, tor off-roadowy i quadowy, czy łowisko. Na zewnątrz zorganizować można zawody sportowe, a także imprezę muzyczno-taneczną. Po dniu pełnym wrażeń i wieczorze w doborowym towarzystwie uczestnicy integracji mogą odpocząć w pokojach przygotowanych przez Rancho.