Transport ślubny

 

transport weselnyIstotnym elementem podczas planowania wesela jest oczywiście transport ślubny, nie chodzi tu tylko o przejazd pary
młodej, ale także dowóz reszty gości. W obecnych czasach, coraz więcej osób wybiera restauracje weselne z dala od miejsca zamieszkania. Wybór sali weselnej, to jeden z najtrudniejszych etapów, koszty wynajmu lokalu, to główny czynnik mający największy wpływ na nasz budżet. Dlatego znacząca część osób, szuka sali poza granicami miasta, gdzie ceny są znacznie niższe. Taka decyzja, niesie za sobą konieczność zaplanowania odpowiedniego transportu gości weselnych. Konieczne będzie wynajęcie autokaru, który przewiezie wszystkie zaproszone osoby, z kościoła do lokalu, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne. Oczywiście należy pamiętać, żeby zaplanować także odwiezienie naszych bliskich po zakończeniu przyjęcia. 

dwa zabytkowe samochody ślubne

Para młoda w tym wyjątkowym dniu musi także wybrać odpowiedni pojazd, w którym będą poruszać się przez cały dzień. Trzeba dokładnie przemyśleć i przeanalizować ten element. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę planując wynajęcie limuzyny ślubnej. Po pierwsze czy samochód będzie nam potrzebny tylko do przewózki z punktu A do punktu B, czy wykorzystamy go także do sesji zdjęciowej. Zwykły pospolity pojazd nie bardzo nadaje się do fotografowania, w takim przypadku dobrze byłoby skorzystać z oferty firm zajmujących się wynajmem samochodów zabytkowych. Są one jednak mało wygodne i drogie, więc jeśli nie planujemy, aby auto uczestniczyło w sesji zdjęciowej i nie jesteśmy fanami pojazdów zabytkowych, warto poszukać samochodu dużego i wygodnego. Dobrze jest wypocząć i zrelaksować się po ceremonii ślubnej w klimatyzowanym i pięknym pojeździe. Koszty wynajmu auta do ślubu są różne i zależą od marki i luksusu, w tym dniu jednak wszystko musi być idealne. To w końcu pięknie przystrojone auto pojawia się pod kościołem, gdzie masa zgromadzonych gości ogląda i podziwia każdy szczegół zaplanowanego przez was ślubu. 

 

Katalog firm, w których znajdziecie wymarzony samochód do ślubu

wynajem aut ślubnych - katalog firm

 

GALERIA DEKORACJI SAMOCHODÓW DO ŚLUBU