linia

 

Szukasz tradycyjnej sukni ślubnej, ale chcesz dodać do niej seksapilu i nowoczesnego stylu? Wybierz kreację odkrywającą plecy, pokaż swoje ciało pobudzając zmysły wszystkich mężczyzn. Pierwsza prezentacja pokazuje suknie z długimi rękawami, klasyczny styl połączony z nowoczesnym, sprawia że panna młoda wygląda bardzo seksownie. Obok widać już bardziej odważną kreację, falujące koronki, dodatkowo sprawiają szybsze bicie serca. Kreacja idealnie pasuje na letnie upały.

 

suknia ślubna z wycięciem na plecach suknia ślubna z wycięciem na plecach

 

Jeśli nie lubisz odkrytych ramion, wybierz suknie, która je zasłania, jest wiele kreacji, w których możesz dowolnie wybierać ile ciała chcesz pokazać. Odważna propozycja sukni ślubnej bez ramion z dużym wycięciem na plecach. Dla projektantów nie ma rzeczy nie możliwych fotografia poniżej,pokazuje jak wygląda tego typu projekt.

 

suknia ślubna z wycięciem na plecach suknie ślubne z odkrytymi plecami

 

Suknie ślubne z haftowanymi kwiatami, to wybór łączący w sobie romantyzm z nowoczesną seksowną kreacją. Kwiaty były od zawsze usposobieniem spokoju i piękna. Duże widocznie wzory wspaniale komponują się z całością, dodając pannie młodej naturalności. Kwiaty można zastąpić koronkami, unikalne kształty dodatkowo przyciągają uwagę. Wyrafinowany sposób na kreację, której nie oprze się żaden facet.

 

suknie ślubne z odkrytymi plecami suknie ślubne z odkrytymi plecami

 

Chcesz maksymalnie podkreślić swoją kreacje, pokazać odkryte plecy, a jednocześnie kusić wyjątkowym kształtem dekoltu? Suknia na fotografio z lewej strony, to idealny przykład jak przyspieszyć tętno wśród wszystkich zgromadzonych gości. Jeśli nie masz serca dla swojego męża i nie interesuje Cię kompromis, wybierz kreację pokazaną na fotografii z prawej strony. Suknia ślubna tryskająca seksapilem, kusi i przyciąga, pozostawiając niewiele do wyobraźni.

 

suknia ślubna z odkrytymi plecami suknia ślubna z odkrytymi plecami

 

Planujecie wyprawić wesele w stylu retro? dopasuj do wystroju także suknie ślubną. Drapieżna, z perłami, z charakterystycznym wycięciem z tyłu pleców, wygląda prześlicznie. Szukając jednak połączenia z tradycyjną falującą suknią, możesz wykorzystać kreację przedstawioną z prawej strony.

 

suknia ślubna retro z wycięciem na plecach suknia ślubna retro z wycięciem na plecach