Ładna i oryginalna czcionka to element na który zwracają uwagę osoby poszukujące ślubnych zaproszeń. Dzięki nietypowej czcionce zaproszenie nabiera swojego wyrazu, tworząc bardzo ciekawe wzory. Pokażemy wam, jakie zaproszenia z oryginalną czcionką królują obecnie w świecie papeterii ślubnej. Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Tłoczone wzory

zaproszenia ślubne z tłoczonymi wzorami

fot: (https://www.etsy.com)

Zaproszenia z tłoczonymi wzorami wyglądają elegancko i szykownie. Szczególnie dobrze wypadają one w kartkach utrzymanych w stylu vintage. Sprawdzają się wprost kapitalnie na prostych wzorach, gdzie główną ozdobą są kształty liter plus tłoczone wzory tworzące oryginalną i bardzo odświętnie wyglądającą kartkę.

Metaliczny połysk

zaproszenia ślubne z pomarańczowym akcentem

https://www.zapi.pl/zaproszenia-slubne/46-zaproszenie-slubne-glamour-gm-07.html

Liternictwo od dawien dawna wykorzystywane było do zdobienia pism. Ten skądinąd nieco już podstarzały i tradycyjny styl można nieco zaktualizować i dodać nieco nowoczesnych szczegółów. A dzięki temu zyskamy nowoczesne zaproszenie, czy inny element papeterii ślubnej, który zachwycał będzie swoją urodą.

Diabeł tkwi w szczegółach

zaproszenia ślubne z grawerem

fot: (https://www.etsy.com)

To zaproszenie zachwyca nie tylko swoim prostym i eleganckim wyglądem. Tu imponujące są również szczegóły, które można zauważyć chociażby na kopercie. Grawer, czy wytłaczane detale zmieniają wygląd zaproszeń, które wyglądają wprost intrygująco i z pewnością bardzo wytwornie.

Typografia to jest to!

eleganckie zaproszenia z unikalną typografią

fot: (https://www.etsy.com)

Współczesna typografia koncentruje się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach, mnóstwu wzorów i kształtów. Poprzez połączenie tej tendencji z bardzo różnorodną techniką form drukarskich można zamieścić na zaproszeniu swoją ulubioną czcionkę (lub nawet kilka)w różnych rozmiarach.

Czas na sjestę

owocowe zaproszenie ślubne z cytrynką

https://www.zapi.pl/zaproszenia-slubne-owocowe/147-zaproszenie-slubne-owocowe-ow-04.html

Jeśli zdecydowaliście się na ślub latem, nie zapomnijcie o letnich akcentach na zaproszeniach. Piękna czcionka plus cytrynowy motyw z rozpryskaną wodą prezentować będą się zjawiskowo. Lekko, przyjemnie i orzeźwiająco. Takim zaproszeniem z całą pewnością zaskoczycie Waszych gości, wprawiając ich w miły nastrój letniej sjesty!

Wyróżniający kolor

zaproszenie ślubne w różowych odcieniach z kwiatami

https://www.zapi.pl/zaproszenia-slubne/31-zaproszenie-slubne-flower-fw-03.html

Kapitalne zaproszenie ślubne w ładnej, letniej kolorystyce to połowa sukcesu. W tym sezonie modne są zwłaszcza te zaproszenia, w których imiona państwa młodych wyróżniają się kolorem. Warto wybrać więc takie, na których użyta została np. czerwona, czy różowa czcionka. Przykładem idealnie do tego pasującym jest zaprezentowane zaproszenie firmy Zapi.

Zaproszenie ilustrowane

zaproszenie ślubne z ilustracją

fot: (https://www.etsy.com)

Modne w tym sezonie są także wszelkie zaproszenia z ilustracjami. Odpowiednio wykorzystane sprawiają, że do rąk zapraszanych gości trafiają wyjątkowe, magiczne wręcz kartki, które odpowiednio nastrajają przed bajeczną imprezą weselną.