Wydawać by się mogło że to ciastko standardowe, nudne i raczej nie pasujące do wesela. Nic bardziej mylnego, paczki to jeden z tych produktów, które można jeść zawsze i wszędzie. Jeśli szykujesz mniejsze wesele, lub chcesz zrezygnować ze standardowego ciasta z kremem, alternatywą będzie własnie ten pomysł. 

 

Oto 10 przykładów na pyszne przekąski

 

1. Romantyczne ozdoby z pomarańczowymi różami, połączone z bujną zielenią potrafią odmienić zwykłe pączki w prawdziwe działo sztuki.

 

pączki z różami i zielenią

 

2. Gigantyczny deser, który wygląda na pączki to w rzeczywistości różne smakowe ciastka. Chcesz zaskoczyć swoich gości? podając taką niespodziankę wywołasz z pewnością sporo radości i uśmiechu na sali. Zobacz jak wykonane są te ciastka na filmie przedstawionym poniżej.

ciastko o wyglądzie pączka

 

 

 

 

3. Pączki voodoo, kolorowe i ozdobione, zawsze przyciągają wzrok, kto przejdzie obojętnie i nie skusi się na małą przekąskę?

 

kolorowe pączki

 

4. A może szwedzki stół? zapomnij o pojedynczych projektach, przygotuj prawdziwy bar z pączkami.

 

bar z pączkami

 

5. Wybierz bogatą kolekcję smaków pączków czekoladowych, udekoruj je białymi i czerwonymi różami. Czy nie wyglądają bajecznie?

 

pączki czekoladowe udekorowane kwiatami

 

6. Mawiają że proste pomysły są najlepsze, oto przykład jak szybko i bez trudu przygotować coś łatwego i smacznego. 

 

słodkie pączki w postaci deseru

 

7. Nie lubisz prostych spraw? oto pomysł genialny, bardziej skomplikowany, ale gwarantujący sukces. Pączkowa ściana, dzięki której każdy z gości w każdej chwili może sięgnąć po ten wyjątkowy przysmak i wrócić na salę taneczną. 

 

pączkowa ściana

 

8. Piramida pączków, prosty sposób na dekorację. Trzy poziomy ciastek, ułożone w stosie to idealny styl dla nowoczesnego wesela.

 

piramida z pączków

 

9. Tort w postaci pączka. Jego smak wcale nie musi przypominać kruchego pączka, liczy się wizualny efekt. Coś dla miłośników tego przysmaku.

 

tort w postaci pączka

 

10. Pączki możesz użyć także jako dekoracji do prawdziwego tortu. Zdjęcie poniżej przedstawia bardzo ładnie dobrany projekt, ciemny tort i czekoladowe pączki oblane ciemną polewa. mmm palce lizać…

 

tort weselny ozdobiony pączkami