Nie ważne czy planujecie ślub w stylu nowoczesny, klasycznym, czy też w stylu vintage, mamy dla was wyjątkową propozycję w postaci “szwedzkiego stołu ze słodkościami”. Pomysł bardzo oryginalny, który z pewnością mile wszystkich zaskoczy. Jest to połączenie wspaniałej dekoracji stołu i użyteczności. Na każdym weselu stoły, przy których siedzą goście weselni są zawsze bardzo zapełnione. Znajdują się na nich dekoracje, napoje, posiłki i jeszcze słodycze, dzięki temu rozwiązaniu unikniecie ścisku, wasze wypieki będą pięknie prezentowały się w specjalnie przystrojonym miejscu.

1. Wiejski ślub, prawda że słodko wyglądają te słodkości? Nawet drabina, stała się tu dekoracją (sprytne prawda?), każdy pomysł to sztuka, kompozycja idealnie pasuje do wystroju. Maleńkie żyrandole dają jasne światło przyciągając do siebie waszych gości weselnych.

stoł ze słodkościami weselnymi

fot: (http://cocoaandfig.blogspot.com/)

 

2. Stół romantyczny, jeśli kochasz romantyczne kreacje, to wybór odpowiedni dla Ciebie. Różowe tony zawsze pobudzają wyobraźnię, szczególnie dobrze komponują się na nim ciasteczka makaronikowe (słodkie ciasteczka przyrządzone z białek jaj, cukru pudru i mielonych migdałów). Zasada im więcej kremu tym lepiej, sprawdza się tu idealnie. Umieśćcie także wasze przysmaki na wysokich podstawkach, dodatkowo ładnie będą wyglądać dekoracje w postaci łuków.

romantyczny stół

fot: (http://andersruff.com/)

 

3. Stół vintage, ponadczasowy, bardzo elegancki z pewnością zostanie zauważony i doceniony przez miłośników tego stylu. Złote kolory dodatkowo podkreślają i nadają wyjątkowego uroku.

stół w stylu vinage

fot: (http://ruffledblog.com/)

 

4. Stół kapryśny, wiedzieliście że 1000 żurawi origami w kulturze japońskiej symbolizuje szczęście? Jeden z szalonych pomysłów, który nadaje się do każdego pomieszczenia, wasza sala zyska zabawny wygląd. Nikt nie oczekuje że wykonacie taką ilość dekoracji, ale wspólna praca na pewno będzie bardzo przyjemna i niezapomniana. 

stół weselny ozdobiony wiszący żurawiami

fot: (http://www.polkadotbride.com/)

 

5. Kraina słodyczy, dla miłośników podjadania, którzy kochają cukierki, lizaki i inne pyszności. Bardzo kolorowy, fantazyjny wystrój, dodaje koloru i radości, przystrojony dodatkowo ozdobami stanie się główną atrakcją waszej sali weselnej. Nie zapomnijcie odciągnąć od niego gości, jeśli za długo będą przy nim spędzać czas.

stół weselny z cukierkami

fot: (http://merelysweets.com/)

 

6. Stół nowoczesny, akcenty neonowe, złote ciastka i kryształowe żyrandole, wszystko dodane na wysokich podstawkach. Stylizacja jest nadzwyczaj elegancka i szykowana. Luksusowe szklane kubki, na pewno nie pozostaną bez echa, całość wygląda oszałamiająco. 

stół nowoczesny

fot: (http://www.mondeliceblog.com/)

 

7. Dżungla, to już prawdziwe dzieło sztuki, wygląd po prostu zwala z nóg. Nadwymiarowe rozmieszczenie kwiatów, metaliczne akcenty, zielone tło, kolory ziemi, to wszystko nadaje niesamowity wygląd. Tworząc kreacje z tak wielkim rozmachem, masz gwarancje że nikt nie zapomni tego wieczoru.

dżungla słodkości

fot: (http://catalinasbakeshop.com/)

 

8. Boho, coś nowego coś ciepłego. Chcesz by w sali znalazł się spokojny cichy zakątek, który doda wyjątkowego uroku, to propozycja dla Ciebie. Bardzo sympatyczny staropolski klimat, kredens vintage, koronka, polne kwiaty, co więcej? Jest dużo miejsca na odpowiednie ułożenie własnych dekoracji, projekt o unikalnej urodzie.

stół weselny w stylu boho

fot: (http://tietheknotsantorini.com/)

 

9. Minimalistyczny, nie ma tu żadnych wytycznych, wystarczy wszystko odpowiednio połączyć. Białe deserowe nakrycie wygląda zjawiskowo, stosując jednakowe kolory nadajemy artystyczny wygląd.

stół minimalistyczny

fot: (http://susucre.net/)

 

10. Prawdziwy ogród, ostatni pomysł na wyjątkową dekorację ze słodyczy. Projekt, który stanie się z pewnością szałem na każdym weselu, nie da się przecież przejść obok, nie wstępując na “małe co nieco”. To wasz wielki dzień, czasami warto zaszaleć i postawić na niespotykana dekorację, która z pewnością wymaga większego zaangażowania, jednak efekt wart jest takiego poświęcenia.

ogród dekoracje ślubne ze słodyczami

fot: (http://sycamorefarmsevents.com/)