Kiedy człowiek kocha i postanawia wziąć Ślub z ukochaną osobą pragnie, aby Ten Dzień był wyjątkowy pod każdym względem. Idealna pogoda, wspaniałe samopoczucie, perfekcyjnie przygotowana oprawa dla ceremonii Zaślubin i tło dla Wesela lub uroczystego Przyjęcia. Kompozycje kwiatowe wyjęte wprost z Krainy Czarów. Dekoracje, od których urody bije ten niepowtarzalny czar i urok, aż każdy ma uczucie jakby dosłownie magia wirowała pośród niewidocznych bąbelków powietrza. Ten Dzień zbliża się coraz większymi krokami. Jesteś bardzo podekscytowana. Pamiętałaś o wszystkim, prawie wszystkim… Pozostaje jeszcze sprawić, aby był dosłownie roziskrzony przez światło, którym pragniesz otoczyć się zmierzając do ołtarza.

Marzysz o tym, aby Dzień Twojego Ślubu był jedyny w swoim rodzaju?
Pragniesz, aby alejka, którą będziesz szła do ołtarza była dosłownie rozświetlona?

A co, jeśli możliwe jest zrealizowanie Twojego życzenia? 
A co, jeśli można dosłownie wyczarować specjalnie dla Ciebie najbardziej bajkową scenerię dla ceremonii Zaślubin?

Podążając za Marzeniem

To nieprawda, że tylko milionerzy mogą sobie pozwolić na tworzenie opraw Ślubów wyjętych wprost z marzeń. Ty też możesz! Wystarczy pomysł, odrobina pasji, fantazji oraz kreatywność. Do tego szczypta perfekcjonizmu pozwalającego osiągnąć wytworny artyzm, a to właśnie on daje ten efekt „wow”, gdy Ty i Twoi goście wchodzicie do miejsca, w którym odbywa się Ślub. Nie może zabraknąć profesjonalizmu, który jest znakiem doświadczenia, dobrego gustu i klasy, a także głosem równowagi – podpowiada Firma Floraj Justyny Muszyńskiej. Wymarzyłaś sobie, aby Ten Dzień pachniał Twoimi ulubionymi kwiatami. Przejdziesz przez romantyczny łuk ślubny. Dziewczynki w różowych sukienkach będą sypały płatki czerwonych róż. Wchodząc do kościoła wzrok gości zwróci się na staroświeckie świece. Pojawisz się we wnętrzu świątyni, a tam pod stopami znajdzie się cudowny biały dywan. Alejka prowadząca do ołtarza głównego będzie rozświetlona i ubarwiona za sprawą cudownych stojaków ślubnych, na których wiszą romantyczne latarenki poprzeplatane z kwiatowymi kulami. Idziesz, wszyscy zebrani nie mogę oderwać od Ciebie oczu. Ta sceneria pełna niesamowitości i magii na pewno na zawsze pozostanie w Waszych sercach.

Dekoracja przy użyciu stojakow ślubnych wykonana przez Justynę Muszyńską, właścicielkę firmy Floraj z Raciborza

Dekoracja przy użyciu stojakow ślubnych wykonana przez Justynę Muszyńską, właścicielkę firmy Floraj z Raciborza

Wprowadź odrobinę Magii na swój Ślub

Stojaki ślubne o szlachetnym wyglądzie pozwolą rozświetlić alejkę w kościele, ale także ożywią salę, w której odbywa się Ślub Cywilny. Odpowiednie ich ustawienie doda podniosłego i uroczystego charakteru ceremonii, wprowadzi wyjątkowy nastrój, a także wzbogaci dekoracyjnie miejsce każdej uroczystości. Z pomocą profesjonalnej dekoratorki i florystyki stojaki ślubne zamienią się w najprawdziwsze dekoracje wyjęte wprost z romantycznych filmów.

  • Zawiesisz na nich dekoracje florystyczne – np. kwiatowe kule, w których zakochanych jest wiele Młodych Par.
  • Umieścisz na nich także romantyczne serca rattanowe, urocze ozdobne klatki czy niepowtarzalne latarenki, z których będzie sączyć się ciepłe i przyjemne światło.

Niby dekoracja, a ile w niej charakteru, wyrazistości i powabu! Ślubne stojaki to powiew świeżości, romantyzmu i wprowadzenie odrobiny magii na Twojej ceremonii Zaślubin. Rozstawione wzdłuż alejki prowadzącej do ołtarza rozświetlą i upiększą przestrzeń wokół Ciebie tak, że poczujesz się niczym najprawdziwsza księżniczka z bajki.