Róż od zawsze kojarzony był z romantyzmem, pasuje więc idealnie na weselne przyjęcie. Przedstawiamy galerię kilku propozycji wyboru odpowiedniego odcienia.

 

Dziecięcy róż, szukasz delikatnego i skromnego wyglądu? dobierz kolor podobny na zdjęciu poniżej. Dla pań o jasnej lub średniej karnacji, kolor ten będzie wyglądał bardzo naturalnie. 

 

szminka, dziecięcy róż

 

Chłodny róż, odpowiednio stonowany, dla każdej z Pań, kolor żywy ale lekki. Bardzo przyjemnie komponuje się z ciemniejszą karnacją.

 

szminka, chłodny róż

 

Różowo fioletowy, bardzo romantyczny odcień. Nadaje on pięknej tonacji, wydobywając to co najlepsze w połączeniu z waszymi ustami.

 

szminka, różowo fioletowa

 

Klasyczny róż, typowa szminka, która jest po prostu naturalna. Największą zaletą jest to, że standardowe kolory nie kosztują fortunę, a i tak wyglądają atrakcyjnie.

 

szminka, klasyczny róż

 

Gruby róż, bardzo soczysty i wyrazisty ocień, dodatkowo sprawia że usta stają się błyszczące. Propozycja bardzo odważna, która przyciągnie wzrok nie jednego faceta. Takie usta z pewnością ukradną całą uwagę.

 

szminka, gruby róż

 

Piękna jagoda, jeśli lubisz jasne kolory, z pewnością przypadnie wam do gustu ten kolor. Odświeżający, poczujesz się jak byś była na balu z młodzieńczych lat.

 

szminka, piękna jagoda

 

Różowa Barbie, chcesz poczuć się jak klasyczna Barbie? ten wyjątkowo jasny róż, to klasyk, pasujący raczej do karnacji jaśniejszych.

 

szminka, barbie róż