Wielu narzeczonych przed właściwym przyjęciem weselnym bardzo często organizuje przyjęcie przed weselne dla grona znajomych. I niekoniecznie musi być to wieczór panieński, czy kawalerski. W zależności od potrzeb oraz listy zaproszonych gości organizowany jest luźny wieczór na kilka tygodni lub nawet dni przed weselem. Najczęściej po to, by w luźnej i całkowicie niestresującej atmosferze odsapnąć przed wielkim dniem, czy podziękować zaangażowanym w przygotowania weselne osobom za ich wkład i pomoc. Okazji na tego rodzaju przyjęcia przed weselem jest naprawdę całkiem sporo. Oto propozycje na gadżety, jakie każdy z nas może przygotować na nie samodzielnie.

Ananasowe zaproszenie

ananasowe zaproszenia przedweselne

fot: (http://ohhappyday.com/)

Przygotowujesz przyjęcie przed weselne? Jeśli chcesz, by było ono prawdziwym hitem, w pierwszej kolejności zadbaj o odpowiednie zaproszenia. Nasza propozycja to zaproszenie – ananas. Możesz wypełnić je konfetti, cukierkami, czy innymi śmiesznymi drobiazgami.

Tego typu gadżet nie musi być wykorzystywany jako zaproszenie. Możesz użyć go jako prezentu dla gości, który wręczysz na zakończenie imprezy, w podziękowaniu za wspólną, fantastyczną zabawę.

Konfetti

kolorowe konfetti do wykonania w domu

fot: (http://static.mwsrc.net)

Konfetti to ten rodzaj gadżetu, który szczególnie uwielbiają młodzi goście. Jest on nie tylko efektowny, ale i prosty do wykonania. Tego rodzaju gadżet daje mnóstwo radości i zabawy, zwłaszcza w momencie „wybuchu”, kiedy kolorowe papierki rozsypują się na podłodze, wirując aż od sufitu. Efekt miłego zaskoczenia gwarantowany. Jeśli chcecie zorganizować przyjęcie z niespodzianką, konfetti z pewnością będzie świetnym na to sposobem.

Zestaw pierwszej pomocy na kaca!

zabawny zestaw pierwszej pomocy dla gości weselnych

fot: (https://pl.pinterest.com)

Nic tak bardzo nie podniesie na duchu (i ciele) Twoich gości, jak apteczka pierwszej pomocy, czyli zestaw na kaca. Wystarczy odrobina dobrej woli, tzn. wody, plus zestaw witamin. Do tego może jeszcze odrobina miodu i lub coś dla wzmocnienia ciała i ducha (czytaj dobry kefir i tabletka przeciwbólowa). Wdzięczność obdarowanych gości – bezcenna i dozgonna.

Prezent także dla pary

młotek z grawerem na trzonku

fot: (https://pl.pinterest.com)

Jeśli jesteś gościem, który szuka pomysłu na prezent dla młodej pary, możesz postawić na własną inwencję twórczą. Zaskocz młodych, przyszłych małżonków śmiesznym i jednocześnie przydatnym prezentem. Oklepanym wałkom powiedz stanowcze nie. Wybierz młotek, czy inny domowy sprzęt, który ozdobisz własnymi napisami, wierszykami, obrazkami, etc.

Tego rodzaju gadżet może być wykorzystany także przez pana młodego, który ofiaruje go jako prezent ojcu, drużbie, czy innej osobie, która wywarła na niego duży wpływ. To, kto otrzyma tego typu gadżet i co się na nim znajdzie zależy wyłącznie od pomysłodawcy.