Jeśli planujesz ślub w stylu boho lub vintage, sztuka prostych akcesoriów do włosów jest skierowana właśnie do Ciebie. Małe, nie rzucające się w oczy ozdoby, mają w sobie jednak wielką moc, a ich blask z pewnością doda wyjątkowego uroku. Do wyboru masz zawsze kilka możliwości, modne dodatki w postaci kwiatów, welony, czy też klasyczne i popularne błyszczące akcesoria przedstawione poniżej.

Leśna korona, przez lasy i góry aż na ślubny kobierzec, ta wspaniała dekoracja poniżej jest przykładem że nie każda ozdoba musi błyszczeć jak diament. Jej piękno tkwi w naturalności i odmienności, panna młoda będzie wyglądać w niej bardzo spokojnie i romantycznie.

akcesoria do włosów - leśna korona

 

Jeśli kochasz błyskotki, jasna i lśniąca opaska będzie odpowiednim wyborem. W kształcie wianka, kryształowa dekoracja pięknie rozjaśni Twoją twarz, a perłowe kolczyki przyjemnie komponują całość. Z pewnością rozpalisz zmysły swojego mężczyzny, ale czy nie taki jest Twój zamiar?

akcesoria do włosów - błyszcząca opaska

 

Jeśli planujesz zaszaleć z fryzurą i chcesz dodatkowo ją podkreślić by usłyszeć wielka WOW! mamy coś dla Ciebie. Przepiękne perły z drutu, które wplatają się we włosy, efekt jest oszałamiający. Jest tak wiele drobnych akcesoriów, które mogą nadać wyjątkowego uroku, nie bój się nowości. 

akcesoria do włosów - drut z perłami

 

Dla kobiet, które planują w dniu ślubu bardziej uporządkowaną fryzurę, proponujemy dodatki jak klip czy grzebień. Zachowają one uporządkowany wygląd, dodając jednak trochę blasku i światła. Bardzo elegancki styl, lekki, z dystansem. 

 

akcesoria do włosów - klipy i grzebień akcesoria do włosów - klipy i grzebień

 

Planując upięcie włosów, warto rozważyć sprawę szpilek. Te małe drobnostki, odpowiednio przygotowane mogą naprawdę zdziałać cuda. Liczy się każdy szczegół, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że fryzura poniżej jest bardzo elegancka, z pewnością będziesz czuła się w niej wyjątkowo.

akcesoria do włosów - szpilki

 

Masz długie rozpuszczone włosy, lubisz czuć się naturalnie, bez konieczności spędzania wielu godzin w salonie fryzjerskim. Skorzystaj z prostej dekoracji, jaką jest chociażby świecąca, dająca wiele blasku klamerka. Prosty chwyt, dzięki któremu idąc do ołtarza, oczarujesz wszystkich gości.

akcesoria do włosów - błyszcząca klamerka