Proponowane prezenty ślubne

Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego, to zawsze trudne i stresujące zajęcie. Przedstawiamy różne pomysły z podziałem na kategorię. Mamy nadzieje że będą one dla was dobrą inspiracją.

 

linia

Prezenty ślubne dla pary planującej wspólne mieszkanie

RTV AGD – każdy kto planuje wspólne mieszkanie i szykuje się do przeprowadzki będzie potrzebował podstawowych przedmiotów z tego działu. Nie każdy prezent musi być oryginalny, tutaj liczy się przede wszystkim użyteczność.

prezenty ślubne rtv agd

Najbliższe osoby (można złożyć się wspólnie) mają możliwość zakupu droższych prezentów jak na przykład:

prezenty ślubne rtv agd

Najbardziej potrzebne przybory kuchenne, to podstawa w każdym nowym mieszkaniu. Potrzebne są takie rzeczy jak:

prezenty ślubne do kuchni

Dekoracje do domu , ale tylko te podstawowe, ciężko jest trafić w gusta innych osób.

prezenty ślubne - dekoracje do domu

linia

 

Prezenty ślubne dla par które mieszkają już razem

Wbrew pozorom w tej kategorii jest również bardzo duży wybór ciekawych pomysłów na prezent ślubny.

Gadżety dla zakochanych, sprawdzone i kochane przez wszystkich podarunki to między innymi:

prezenty ślubne dla wspólnie mieszkających

Podarunki, które pasują do każdej uroczystości to na pewno Wino czy kosze słodyczy, odpowiednio zapakowane wyglądają rewelacyjnie:

prezenty ślubne wino i kieliszki

W kategorii tej doskonale nadają się prezenty ślubne robione własnoręcznie.

linia

Prezenty ślubne DIY robione własnoręcznie

To najcenniejszy gatunek podarunków, produkty wykonane własnoręcznie mają swoją duszę, są oryginalne i będą miały dla pary młodej szczególne znaczenie. W kategorii tej jedynym ograniczeniem jest fantazja, nie mają tu znaczenia ani pieniądze, ani zdolności, liczy się gest. Możemy podać jedynie kilka przykładów, by zainspirować do stworzenia wyjątkowych prezentów ślubnych.

prezenty ślubne DIY zrób to sam

linia

Prezenty ślubne uniwersalne

W kategorii tej znajdują się propozycję uniwersalne, które można ofiarować każdej osobie bez znaczenia na wiek, czy zamożność. Pomysły bardzo oryginalne, które z pewnością ucieszą parę młodą. Warto jednak dobrze przemyśleć ich wybór, osoby z lękiem wysokości na pewno nie skorzystają z lotu balonem czy skoku na bungee. Kto jednak nie kocha romantycznych chwil spędzonych w salonie SPA, czy eleganckiej restauracji. 

 prezent ślubny - uniwersalne propozycje

linia

Prezent ślubny charytatywny

To wyjątkowy podarunek, który chwyta za serce. Możecie nabyć na stronach charytatywnych specjalne dary, w zamian otrzymacie certyfikat, który będzie pamiątką dla pary młodej. Poniżej przedstawiamy tylko jeden z nielicznych pomysłów, jest to akcja “UNICEF”, jednak wybór organizacji, którą chcecie wesprzeć jest bardzo duży. Mogą to być szpitale, domy opieki społecznej czy schroniska dla zwierząt. 

prezenty ślubne bez pudła - akcja charytatywna

Mamy nadzieje że nasza galeria pomoże wam wybrać coś odpowiedniego, nie zapomnijcie na koniec o odpowiednich opakowaniach, i karteczce od kogo jest dany podarunek.