Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu

Rocznica ślubu to dla wielu najważniejsza data w kalendarzu. Warto zatem zaplanować ten dzień w szczególny sposób, najlepiej tak aby spędzić go ze swoją drugą połówką. Najlepszym prezentem z okazji rocznicy ślubu będzie prezent w formie przeżyć, dzięki czemu małżeństwo weźmie udział w wyjątkowej atrakcji, która zapadnie w pamięci na długie lata. 

Oryginalny prezent

Najłatwiej jest kupić w prezencie kolejny zestaw kosmetyków lub biżuterię, ale to nie o to w tym chodzi, prawda?! Najważniejsze nie jest to co się dostanie w prezencie, a to jak ten dzień będzie świętowany. Dlatego dzięki PrezentMarzeń można połączyć jedno z drugim i wręczyć w prezencie voucher na realizację czegoś wyjątkowego dla dwojga. W ofercie znajduje się wiele atrakcji, które można zrealizować w różnych lokalizacjach, na terenie całej Polski. W zależności od tego w jaki sposób małżeństwo lubi spędzać czas, czym się interesuje lub czy jest zapracowane i potrzebuje chwili dla siebie, wybierzesz odpowiedni prezent, który przypadnie do gustu każdego z nich. 

Zakochana para całująca się

Relaks we dwoje

Niestety często po wielu latach małżeństwa, do związku wkrada się rutyna. Jesteśmy przytłoczeni codziennymi obowiązkami i zapominamy o tym co jest w życiu najważniejsze. Warto raz na jakiś czas zwolnić, odetchnąć i nacieszyć się obecnością ukochanej osoby. Idealnym momentem na to jest rocznica ślubu, która jest niezwykle osobistym jubileuszem dla każdej pary, a wyjazd we dwoje będzie zawsze świetnym pomysłem na uczczenie tego dnia. Romantyczną noc lub weekend dla dwojga można spędzić w jednym z hoteli, które rozmieszczone są w centrum dużych aglomeracji lub z dala od zgiełku miast. W zależności od wybranej opcji podczas takiego pobytu organizowane są kolację przy świecach czy powitanie z lampką wina. Do wyboru są również pobyty urozmaicone o zabiegi kosmetyczne. Taki weekend SPA dla dwojga to gwarancja relaksu dla ciała i umysłu oraz oddanie swojego ciała w ręce profesjonalistów. Jeżeli jednak osoby obdarowane nie znajdą aż tyle wolnego czasu na realizację prezentu, warto podarować wtedy voucher na romantyczną kolację dla dwojga, która również będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu. 

Aktywne atrakcje na rocznicę ślubu

Wiele małżeństw pragnie swoje święto spędzić w bardziej niebanalny i szalony sposób. Takie przygody bowiem tworzą piękne wspomnienia i zapisują się w pamięci na dłużej. Jedną z takich atrakcji, które znaleźć można w ofercie PrezentuMarzeń jest Lot balonem dla dwojga. Osoby obdarowane wezmą udział nie tylko w widokowym locie w koszu ale również w całym procesie przygotowania się do lotu i złożeniu sprzętu po realizacji. W sezonie letnim loty odbywają się późnym popołudniem, około 2 godziny przed zachodem słońca, co gwarantuje piękne widoki. Dla osób, które wolą pozostać na ziemi, ale uwielbiają sport i dobrą zabawę, idealnie sprawdzi się voucher na kurs tańca towarzyskiego dla dwojga lub bardziej zmysłowo – lekcja salsy. 

Starsza para na kolacji

Kreatywnie i intymnie

Warto wziąć pod uwagę nie tylko piękne wspomnienia ale i fizyczną pamiątkę z rocznicy ślubu. Takim podarunkiem może być voucher na intymną sesję zdjęciową. Takie wydarzenie może na nowo rozpalić żar uczuć, które często przytłacza rutyna codziennego życia. Romantyczna atmosfera i nastrojowa sceneria panującą podczas sesji to wyjątkowe przeżycie i okazja do spełnienia swoich fantazji. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, “ze smakiem”, a fotograf dba o to by para nie czuła się skrępowana podczas pozowania. Efektem sesji będzie kilka zmysłowych zdjęć, które stanowią oryginalną pamiątkę. 

Koniecznie zapoznaj z szeroką ofertą prezentów na rocznicę ślubu, które znajdziesz na stronie www.prezentmarzen.com/prezent-na/rocznice/

Wybierz to co najbardziej ucieszy i pomóż tworzyć piękne wspomnienia!