Dlaczego za wszelką cenę chcecie utrudnić sobie życie skomplikowana fryzurą ślubną? Organizując ślub stresu na pewno wam nie brakuje. Czasami piękno tkwi właśnie w prostocie, poniżej przedstawiamy kilka przepięknych fryzur ślubnych.

1. Kwiatowa korona, bardzo modna w ostatnim czasie, dlaczego nie wykorzystać jej do waszej stylizacji? Jeśli kochasz romantyczne chwile, wybierz różowe kwiaty, są one bardzo słodkie i odmładzają pannę młodą o kilka lat.

kwiatowa korona, na głowie panny młodej

fot: (http://www.brides.com/)

 

2. Piękne i długie, nie ma sensu wymyślać czegoś na siłę. Jeśli masz długie, zadbane włosy pozostaw je takie jakie są, luźna fryzura to właśnie rzadkość, a proste metody są przeważnie najlepsze. Klasyczna prosta fryzura, podkreśli dodatkowo Twoje naturalne piękno.

długie i luźne bląd włosy

fot: (http://www.vivianmakeupartist.com/)

 

3. Upięcie z kwiatami, wystarczy skręcić włosy w elegancki kok i proszę! Piękna prosta fryzura, w której każda panna młoda będzie wyglądała prześlicznie. Nie bój się dodać kwiatów z dużymi pączkami.

upięcie włosów z kwiatami

fot: (http://www.glamourandgraceblog.com/)

 

4. Zwykły kok, kolejny przykład że proste fryzury są najlepsze. Jak widać na zdjęciu poniżej zwykłe upięcie, bez jakichkolwiek dodatków. Wspaniale prezentuje się na głowie panny młodej, czy potrzeba coś więcej?

panna młoda z luźnym kokiem do góry

fot: (http://www.deerpearlflowers.com/)

 

5. Styl boho, nie możesz zdecydować się, czy pozostawić rozpuszczone włosy, czy też ułożyć je w nietypowy sposób. Wystarczy przypiąć kilka kosmyków włosów do tyłu i zostawić resztę luźno. Idealna fryzura dla nowoczesnych kobiet, prosta i wygodna.

prosta ślubna fryzura, przypięty z tyłu mały kosmyk włosów

fot: (http://www.tartanandsequins.com/

 

6. Długi warkocz, jeśli od dłuższego czasu nie korzystałaś z możliwości plecenia warkocza, dzień ślubu to doskonała okazja, by wypróbować nowy wygląd. Piękny luźny warkocz z dodatkami w postaci kwiatów wygląda po prostu szałowo!

długi warkocz z dodatkami białych kwiatów

fot: (http://blog.hairandmakeupbysteph.com/)

 

7. loki, loki, loki i długo nic. To niedoceniana fryzura, jeśli masz naturalnie kręcone włosy, chcesz by twoja fryzura była bujna, nie szukaj daleko. Zamiast ryzykować w salonie fryzjerskim postaw na loki! Niech spływają swobodnie po plecach lub na bok.

klasyczne loki na bok

fot: (http://www.vivianmakeupartist.com/)

 

8. Twist, kto powiedział że pleciony warkocz jest mało atrakcyjny? Przekręć go na bok w elegancki kok, fryzura naprawdę piękna, idealnie nadaje się na wszystkie ważne uroczystości.

warko przekręcony na bok i upięty w koka

fot: (https://www.etsy.com)

 

9. A może kucyk, kto powiedział że włosy uczesane w ten sposób są tylko w szkole? Dodaj do tego uczesania diadem czy opaskę, a przekonasz się jak wspaniały może być ten pomysł, po prostu rewelacja!

klasyczny kucyk w połączeniu z opaską

fot: (http://www.brides.com/)