Znacie emocje związane z przyjazdem pary młodej do ślubu? Oczekiwanie, kiedy i przede wszystkim czym przyjadą młodzi zastanawia wielu gości. To świetny moment, by pod kościół przyjechać starym, zabytkowym (choć niekoniecznie) samochodem. Jeszcze większe wrażenie zrobi na gościach i gapiach zabytkowy konwój składający się z co najmniej kilku samochodów. Oto, jak może wyglądać to w praktyce.

Garbusem do ślubu

samochód slubny

https://pl.pinterest.com/vintage1wedding/

Auto ukochane przez wielu ludzi – Volkswagen Garbus, to wóz z najprawdziwszą duszą. Jeśli marzy wam się ślub w pięknym stylu, wybór tego samochodu wydaje się być wprost idealny i oczywisty. W takim samochodzie aż chce się jechać do ślubu, zwłaszcza jeśli jest się zapalonym miłośnikiem motoryzacji. A tych przecież niemało. Jeśli wasi goście sami dysponują tego rodzaju wozami, koniecznie namówcie ich by towarzyszyli wam w drodze.

Cudze chwalicie…

Nie ma to, jak polska myśl motoryzacyjna. Jeśli podzielacie tę opinię, koniecznie musicie wypróbować opcję z polskimi samochodami w roli głównej. Kapitalnie sprawdzą się tu fiaty – 125, czy 126p. Jeśli dodacie do tego poloneza (na zdjęciu milicyjny), macie murowany sukces. Takiego wjazdu nie zapomni nikt. Absolutnie nikt.

Wjazd z rozmachem

garbus jako pojazd slubny

https://pl.pinterest.com/AndeeGayle11/

A co w przypadku, gdy Państwo Młodzi decydują się na wspólną podróż ze swoimi gośćmi? Brzmi nieco zaskakująco i być może ryzykownie. Jednak z całą pewnością przejażdżka będzie wesoła. Do tego celu posłużyć może Wam stary (lecz nie zdezelowany) bus, jak choćby ten ze zdjęcia. Najważniejsze, by udekorować go pięknie i gnać co tchu do celu! Oczywiście nie łamiąc przy tym przepisów drogowych.

Półciężarówka

stary picup jako pojazd slubny

http://pink-pearls-boatshoes.tumblr.com/post/56056403844

Jeśli decydujecie się na ślub w stylu rustykalnym, w grę może wchodzić tylko jeden wóz – stary, dobry pick-up. W takim samochodzie z pewnością zrobicie furorę, niezależnie od marki jaką wybierzecie. Wyglancowany wyglądał będzie przebojowo. Warto, by za nim ustawiły się w szeregu inne podobne samochody. Jeśli takowych brak, goście mogą jechać czym popadnie.