Podróż poślubna to długo wyczekiwany sposób na spędzenie wolnego czasu przez nowożeńców. Wiele par decyduje się odbyć ją tuż po ślubie, jednak większość czeka na nadejście właściwego, dogodnego dla obojga terminu, najlepiej w trakcie wakacji. Przedstawiamy wam najmodniejsze kierunki podróży poślubnych, które z różnych względów wybierane są przez Europejczyków. Jak podkreślają nowożeńcy, podróże te nie zrujnują budżetu, a w miejscach tych może być bajecznie. Oto kierunki podróży, którym warto byście przyjrzeli się i wy młodzi małżonkowie.

Irlandia

fot: (https://pl.pinterest.com)

irlandia

fot: (https://pl.pinterest.com)

Irlandia to miejsce w którym możecie cieszyć się stosunkowo niewysokimi cenami za pokój w hotelu, i chłonąć wyrafinowane piękno przyrody oraz rozwijać muzyczną kulturę. Zadziwiające widoki w połączeniu z zaskakująco piękną muzyką i jedyną w swoim rodzaju rozrywką podbije wasze serca. Irlandia ma do zaoferowania naprawdę wiele. Wzgórza, piękne skały, wspaniałe zamki i urocze wioski. Najlepszą opcją jaką możecie wybrać to podróż przez cały kraj własnym lub wypożyczonym samochodem. To świetny wariant dla osób, które dysponują dość dużą kwotą na wyjazd, jednak nie na tyle dużą, by zrujnowało to ich budżet. To romantyczna podróż poślubna z odrobiną przygody.

Aruba

aruba - plaża

fot: (https://pl.pinterest.com)

aruba

fot: (https://pl.pinterest.com)

Każdy, kto marzy o egzotycznych podróżach, śmiało jako cel podróży poślubnej wybrać może Arubę, czyli niesamowitą karaibską wyspę. Luksusowe zakwaterowanie, zadziwiające widoki i przystępne ceny zaskoczą nowożeńców. To miejsce zaspokoi wszystkie potrzeby, jakie mogą mieć nowożeńcy. Można po prostu położyć się na słońcu i cieszyć wspaniałym słońcem i widokiem lub skorzystać tu z licznych rozrywek, wymagających różnych aktywności.

Belize

dżungla belize

fot: (https://pl.pinterest.com)

bezlize

fot: (https://pl.pinterest.com)

ocena u wybrzeży Belize

fot: (https://pl.pinterest.com)

Czasami pary nie mogą zdecydować się na to, czy wybrać wyjazd pełen wrażeń, czy totalny relaks na plaży. Trudno dokonać wyboru, zwłaszcza kiedy każde z małżonków oczekuje czegoś innego. Wiele par z Europy właśnie dlatego wybiera Belize, miejsce, w którym możliwe jest spełnienie wszystkich marzeń podróżnika. Można tu spędzić trochę czasu na plaży i odpocząć przez kilka dni podczas pieszych wędrówek wzdłuż ścieżek dżungli, odkrywając piękno dzikiej, egzotycznej przyrody.

Tajlandia

tajlandia

fot: (https://pl.pinterest.com)

tajlandia

fot: (https://pl.pinterest.com)

tajlandia

fot: (https://pl.pinterest.com)

Hipnotyzująca Azja czeka na odkrycie jej przez nowożeńców. Tajlandia może być zarówno drogą, jak i tanią wyprawą. To od was zależy, ile pieniędzy tu wydacie. Żywe piękno przyrody i ciekawa kultura nie pozostawią was obojętnymi. Tutaj nowożeńcy mają okazję skosztować pikantną kuchnię, kupić tajlandzkie stroje, jedwab, zwiedzić tętniące życiem bazary, pałace i na własne oczy zobaczyć hipnotyzujące rafy. Tutaj można zarówno zrelaksować się, jak i przeżyć przygodę życia.