Mimo że każde wesele jest niepowtarzalne, to imprezy przebiegają zazwyczaj według jednego, dobrze znanego schematu. Dlatego możesz obawiać się, że Twoje „zleje się” gościom w całość z innymi, w których uczestniczyli tego sezonu. Chcesz temu zapobiec i mieć pewność, że Twoje wesele naprawdę zapadnie w pamięć krewnym i znajomym? Oto kilka atrakcji, które pozwolą się wyróżnić.

Oferta nietuzinkowych atrakcji na wesele rośnie z roku na rok. Bez względu na to, czy organizujesz kameralny event dla 20-30 osób, czy szykujesz się na dużą imprezę, znajdziesz takie rozwiązanie, dzięki któremu Twoje wesele wywrze niezatarte wrażenie. A na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

1. Pokazy barmańskie

Alkohol na weselu to punkt obowiązkowy w menu. W końcu trzeba uczcić ten ważny moment w życiu Pary Młodej. Wcale jednak nie trzeba poprzestawać na ustawieniu trunków na stołach weselnych. Co powiesz na kolorowe drinki przygotowywane przez ekspertów na oczach gości? Płonące koktajle, żonglowanie shakerami, wykorzystanie ciekłego azotu, a nawet wykuty z lodu bar – to tylko kilka atrakcji, które będą czekać na Twoich gości, gdy zamówisz pokaz barmański. Pamiętaj, że istnieje wiele modeli współpracy z barmanami – możesz się zdecydować np. na sam pokaz z degustacją, jak i na model „open bar”, w którym Twoi goście będą mogli korzystać z pysznych drinków przez całą noc.

2. Pokazy iluzji

Jeśli iluzjonista kojarzy Ci się ze spektaklem dla dzieci, koniecznie zajrzyj np. na YouTube i zobacz pokaz iluzjonisty Just Edi Show, znanego m.in. z telewizyjnego show Mam Talent. Przekonasz się, że taka atrakcja idealnie wpisze się w weselny klimat. Iluzjonista może wykonywać tricki np. bezpośrednio przy stolikach gości lub na scenie – zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Takie show doda Waszej imprezie szczypty magii, a goście jeszcze przez długi czas będą się zastanawiać „jak on to zrobił?”.

3. Pokazy taneczne

Nie ma dobrego wesela bez zabaw na parkiecie, ale to może być coś więcej niż stresujący pierwszy taniec czy radosne pląsy gości. Co powiesz na to, aby np. po zaserwowaniu tortu na parkiet wkroczyli zawodowi tancerze i zademonstrowali np. wiązankę tańców latino czy nowoczesnych? Pokaz można połączyć z krótkim (i zabawnym!) instruktażem dla gości.

4. Wypuszczanie motyli

Gołębie i konfetti już były. A co powiecie na motyle, które Para Młoda wypuści np. tuż po zawarciu związku małżeńskiego lub po przybyciu na salę weselną? Trzeba przyznać, że jest to duża ekstrawagancja, w iście amerykańskim stylu. Ale jeśli marzycie o wyjątkowych zdjęciach oraz o tym, by goście długo dyskutowali o Waszej imprezie – efekt murowany!

5. Bańki mydlane

Alternatywą dla motyli mogą być również bańki mydlane. Wystarczy rozdać gościom, którzy utworzą szpaler dla Pary Młodej, specjalnie przygotowane wcześniej akcesoria do ich robienia i zafundować nowożeńcom niezapomniane powitanie.

To oczywiście nie wszystko, co można zrobić z bańkami. Coraz popularniejsze stają się również specjalne pokazy, w których trakcie artyści tworzą ogromne mydlane kule i inne nietuzinkowe kształty. Takie show również przykuje uwagę gości.

Jak widzisz, pomysłów na uatrakcyjnienie wesela jest wiele. Sięgnij po ten, który sprawi, że Twoja impreza nabierze prawdziwie magicznego charakteru!