Bardzo łatwo jest zagubić się planując swoje własne wesele. To bardzo ekscytujący moment, w którym należy podjąć kilka ważnych i odpowiedzialnych decyzji. Zanim więc wpadniecie w wir inspiracji i pomysłów trzeba ułożyć dokładny plan działania. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, ograniczeniem staje się tylko nasza wyobraźnia i budżet jakim dysponujecie. Kreatywne osoby mogą zdziałać cuda, zmieniając uroczystość ślubną w prawdziwy bal o jakim zawsze marzyliście!

tablica witająca gości weselnych - dekoracja sali

Czego tak naprawdę chcesz?

Poszukując idealnego klimatu, jaki chcielibyście stworzyć na własnym weselu, pomyśl o wszystkich rzeczach, których nie lubisz i których nie chciała byś widzieć w tym dniu. To dobry początek na tworzenie wizji idealnego wesela. Taka odwrotność ma swoje zalety, pozwala wyeliminować wszystkie nie pożądane elementy, na przykład jeśli nie podobają Cie się wesela formalne i poważne, jest to dość wyraźna wskazówka, aby rozważyć wesele w zabawnym stylu. 

dekoracja z kwiatów na krzesłach weselnych

Zaufaj instynktowi

Jeśli nie jesteście pewni w stosunku do niektórych decyzji, zaufajcie własnej intuicji i instynktowi. Nie pozwól, by naciski i marzenia innych osób miały wpływ na wasz wybór. Posłuchaj własnego, wewnętrznego głosu i skup się na wyborze, który najbardziej do Was pasuje. Pamiętaj, aby twój wybór był pewny, jeśli czujesz się nieswojo, masz jakiekolwiek wątpliwości, od razu daj sobie spokój i szukaj dalej. Ten dzień musi być idealny, jakiekolwiek obawy i wątpliwości mogą wszystko zepsuć.

karta menu w różowej serwetce na talerzu

Trzymaj się tego co naprawdę kochasz

Wiele osób, których rady sobie zawsze ceniliście, prędzej czy później będą wyrażali swoje zdanie i opinie na temat dekoracji. Z pewnością każdy będzie starał się przekonać i kierować was w swoją stronę, nie ma w tym nic złego, każdy ma własny styl i gust. Nie zapominajcie jednak, że to wasze wesele! i wasze wybory, począwszy od najważniejszych decyzji jakimi są oczywiście wybór sali weselnej, jedzenia, muzyki, po mniej ważne, jak dekoracja krzeseł, czy wybór nakrycia stołu muszą pasować do waszego stylu. Musisz być sobą, bądź odważna, nie ważne jak szalone masz pomysły, nie bój się ich zrealizować!

kolorowe duże balony na sali weselnej

Nie ma żadnych zasad

Wesele to wyjątkowa impreza która rządzi się własnymi prawami, czasy w których wszystko było z góry ustalone minęły już dawno temu. Czy nietaktem byłby ślub w lesie, z wielkimi kulami DISCO wiszącymi na drzewach? nic bardziej mylnego. Wiele osób poszukuje oryginalnych i szalonych pomysłów, wszystko jest możliwe. Odpowiednia wiedza i sprawdzony zespół mogą zdziałać cuda, najlepsze wesela to takie, które są niekonwencjonalne, ostre i odważne. Dlatego nie szukajcie wytycznych dotyczących planowania i organizacji ślubu, twórzcie wszystko według własnego uznania, zaufajcie swojemu instynktowi.

nowoczesne dekoracje geometryczne na stole weselnym

Klucz do wielkiej imprezy

Oczywiście ślub to coś więcej, niż tylko huczna impreza. Przyjemność jaką czujecie, gdy wasi goście szaleją bez ograniczeń, śmieją się i tańczą na stołach jest nie do opisania. To wasz najpiękniejszy dzień w życiu, a dzięki wam, szczęście przechodzi również na wszystkich zgromadzonych. Co jest kluczem do idealnego wesela? odpowiedź jest prosta, wspaniałe jedzenie, picie, dobra muzyka i taniec! Dając waszym gościom najlepszą imprezę ich życia, w zamian otrzymasz najlepszy dzień w swoim.