Jesteście znudzeni standardowymi dekoracjami na stołach? Mamy dla was wyjątkową propozycję, która z pewnością wzbudzi zachwyt i zainteresowanie wszystkich zgromadzonych gości. Dekoracje z soczystych i kolorowych owoców! to pomysł bardzo oryginalny i zabawny. W połączeniu z kwiatami tworzą przepiękną kompozycję! są bardzo naturalne, dzięki nim uchwycicie piękno tego wyjątkowego dnia. Możecie dowolnie mieszać różne kolory, według własnego uznania, tak by całość idealnie komponowała się motywem przewodnim wesela. 

Połączone kwiaty i owoce są bardzo dynamiczne i zmysłowe jednocześnie, skrywają w sobie jeszcze jedną zaletę – to zapach, który fantastycznie podnieca nas zmysł smaku. Mieszanie jagód, granatu, czy wiśni z czerwonymi różami dodadzą odrobinę romansu, żywe i soczyste limonki umieśćcie w wazonie ze słonecznikiem, a otrzymacie bardzo pogodny i żywy wygląd. Połączeń jest bardzo dużo, zabawa jest bardzo przyjemna, a dostępnych owoców tym bardziej w okresie letnim jest ogrom, wykorzystajcie ich naturalne piękno!

Przedstawiamy wam piękną galerie dekoracji stołu weselnego z wykorzystaniem owoców, z pewnością każdy znajdzie inspiracje do stworzenia własnego projektu.

czerwone owoce leżące na drewnianej podkładce

fot: (http://elisabricker.com/)

Cudowna kompozycja, bardzo romantyczna, egzotyczne liście fiskusa, czerwone pomarańcze i kwiaty fuksja, prawda że wygląda prześlicznie?

czerwone pomarańcze, kwiaty fuksja i egzotyczne liście w srebrnym pucharze

fot: (http://www.joymarieblog.com/)

Brzoskwinie maja bardzo wyciszający ton, w połączeniu z różowymi kwiatami z pewnością będą stanowiły uroczą dekorację.

brzoskwinie połączone z różowymi kwiatami jako dekoracja stołu weselenego

fot: (http://www.grahamterhune.com/)

Polskie jeżyny i śliwki jako dekoracja stołu weselnego? oczywiście! wystarczy spojrzeć jak cudnie razem wyglądają. Bardzo miłe zaskoczenie, oby dekoracja ta nie została zjedzona przez gości weselnych.

czarne jeżyny i śliwki w małym wazonie jako dekoracja stołu

fot: (http://www.onelove-photo.com/)

Planujecie stworzyć tropikalny klimat na weselu? co powicie na dekoracje w postaci całych ananasów? Projekt bardzo odważny i jednocześnie elegancki. 

ananasy na stole weselnym ustawione jeden koło drugiego

fot: (http://www.wendylaurel.com/)

Oto nasz faworyt! uwielbiamy proste i zaskakujące projekty, które każdy może stworzyć bez dużego nakładu finansowego. Cytryny umieszczone w wazonie z wodą w połączeniu z żółtymi kwiatami wyglądają bardzo świeżo i soczyście. Jeśli dodatkowo owiniecie wazon jutowym sznurem, stworzycie nieco rustykalny urok. 

cytryny umieszczone w wazonie z wodą i żółtymi kwiatami.

fot: (http://www.wendylaurel.com/)

Kolejny szalony i budzący podziw pomysł, tym razem trochę bardziej skomplikowany. Ta masywna dekoracja, w której wykorzystano nawet marchewki, pomidory, jabłka i bez jest niesamowicie zabawna i piękna. 

dekoracja dużych rozmiarów, składająca sie miedzy innymi z jabłek, pomidorów, marchwi, bzu

fot: (http://www.gideonphoto.com/html/index.php#!/Home)

Egzotyczne klimaty, to rzadkość na weselu z pewnością przyczyną są trudniej dostępne przedmioty. Tak i w tym wypadku przygotowanie cytryn z liśćmi biegnących wzdłuż stołu weselnego nie będzie łatwym zadaniem. Jednak efekt takiej pracy będzie na pewno zauważony. 

cytryny z liśćmi biegnące wzdłuż stołu weselnego

fot: (http://www.nikoleramsay.com/weddings)

Projekt podobny do przedstawionego powyżej. Tym razem w przezroczystym wazonie należy umieścić limonki, a na górze kolorowe piękne kwiaty, całość wygląda bardzo ciekawie.

zielone limonki w przezroczystym wazonie z kolorowymi kwiatami

fot: (http://www.elfoto.org/)

Zielony kolor stał się hitem ostatnich lat na ślubie i weselu. Dlatego projekt ten z pewnością będzie wspaniałym pomysłem na dekorację waszych stołów. Jest prosty w przygotowaniu i bardzo oryginalny, wystarczą zaledwie winogrona, kiwi oraz drobne zielone liście dowolnych kwiatów.

winogrona wymieszane z kiwi i zielonymi liśćmi umieszczone w dużym pucharze

fot: (http://www.phyllislane.com/)

Jasne i kapryśne cytrusy umieszczone w małych drewnianych skrzynkach to bardzo słodki i zabawny pomysł.

cytrusy w małej drewnianej skrzynce

fot: (https://www.sunglowphotography.com/)

Jabłka to popularny polski owoc, jakże by mogło go zabraknąć na weselu? Zobaczcie jak pięknie wyglądają w dużych futurystycznych wazonach. Świetny i rzadko spotykany pomysł na dekoracje sali weselnej.

zielone jabłka umieszczone w dużych futurystycznych wazonach

fot: (http://www.kellysweet.com/)

 

Jeśli podobały wam się nasze propozycje czekajcie na kolejny artykuł w którym znajdą się kolejne pomysły.