Kwiaty stały się w ostatnim czasie prawdziwym objawieniem, wróciły do łask i korzysta się z nich podczas przeróżnych dekoracji. Nic w tym dziwnego, nadają się idealnie na każdą uroczystość. Nie jest inaczej podczas dekoracji ślubnych, począwszy od ozdobień we włosach panny młodej, po dekoracje samochodu, sali weselnej, a na torcie skończywszy. Wystarczy spojrzeć na poniższe projekty, by uświadomić sobie jak wielka drzemie w nich moc..

1. Białe róże, planujesz swój ślub w stylu rustykalnym?. Nagi tort będzie trafnym wyborem, wystarczy połączyć go z kwiatami i zielonymi liśmi, by wnieść nową jakość i radość.

nagi tort z białymi różami

fot: (http://apracticalwedding.com/)

 

2. Ciasto marchewkowe, zdrowe, smaczne, piękne, czy można oczekiwać czegoś więcej? Nie o smaku jednak będziemy pisać, a o przepięknej dekoracji, która w tym wypadku jest po prostu WOW! Małe słodkie stokrotki, świetnie oddają delikatność i romantyzm podczas tej wyjątkowej uroczystości.

nagi tort udekorowany małymi białymi stokrotkami

fot: (http://tuereselchef.es/)

 

3. Elegancka kwiatowa dekoracja, szukając sposobu by dodać trochę dramatyzmu, mamy dla Ciebie odpowiedni projekt. Duża, odważna dekoracja w postaci mieszanych kwitnących kwiatów, stanowi idealną równowagę pomiędzy tradycją i kapryśnym stylem.

dekoracja tortu w postaci dużej wiązanki kwiatów

fot: (http://www.chicagoillinoisweddingphotography.com/)

 

4. Różowe policzki, jeśli szukasz czegoś innego, koniecznie chcesz odmienić tradycyjny tort weselny, proponujemy Ci biały, klasyczny tort z dużą ilością tekstur. Jako dekoracje dodaj tylko dwie duże różowe piwonie. Zabawny i wesoły pomysł, który z pewnością zostanie dobrze zapamiętany. Mimo jego prostoty, wyróżnia się na tle tradycyjnych projektów.

mały biały tort i dwie różowe piwonie, jako dekoracja

fot: (http://www.thelovelyfind.com/)

 

5. Świerze i smaczne, już na sam widok ciężko powstrzymać się przed skosztowaniem. Mieszanka świeżych owoców, w połączeniu z kwiatami, tworzy niesamowitą ciepłą kompozycję! Tort schodzi na drugi plan, a całą nagrodę kradnie ta cudna dekoracja.

tort udekorowany świeżymi owocami i pąkami kwiatów

fot: (http://www.cosmicquotes.com/)

 

6. Romantyczna róża, nie trzeba nikogo przekonywać, że kwiat ten jest symbolem piękna i romantyzmu. Idealnie więc pasują do uroczystości ślubnych. Klasyczny, piętrowy, biały tort, udekorowany sporą ilością pastelowych pąków róż. To połączenie jest wieczne. Chcesz być pewna sukcesu, nie lubisz ryzyka, to projekt dla Ciebie.

klasyczny biały piętrowy tort udekorowany różami

fot: (http://passionforflowers.net/)

 

7. Jak z bajki, podstawą przy takiej kompozycji jest zamówienie odpowiedniego tortu. Kto powiedział, że dekoracje muszą składać się tylko z żywych kwiatów?. Na wyjątkowy ślub, wyjątkowe kolory, dodaj trochę niebieskiego, w połączeniu z białym tworzy świetną barwę.

biało niebieski tort z dekoracja w postaci cukrowych kwiatów

fot: (http://susucre.net/)

 

8. Malowany, to pomysł bardzo oryginalny, który z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie. Dodając kilka akcentów, w postaci żywych lub sztucznych kwiatów stworzycie prawdziwe dzieło sztuki.

malowany tort weselny

fot: (http://sugarspicecakes.com/)

 

9. Bukiet i złoto, jeśli szukasz czegoś naprawdę super Glam, ta złota folia będzie świetnym pomysłem. Kwiatowy układ jest bardzo dramatyczny i bujny, a całość robi naprawdę niesamowite wrażenie. 

biały tort weselny ze złotą folią

fot: (https://www.pinkcakebox.com)

 

10. Klasyka, na sam koniec przedstawiamy popularny standardowy tort weselny, udekorowany dużą białą różą. Wyrafinowany i elegancki, pasuje do każdego stylu ślubu.

klasyczny biały tort z dużą różą na górze

fot: (http://www.brides.com/)