Gdy zbliża się dzień Waszego ślubu z pewnością macie wiele na głowie. Wszystko, każdy najdrobniejszy szczegół powinien zostać dopięty na ostatni guzik. W tym gorączkowym okresie z pewnością pomagają Wam, wasi rodzice. Warto więc przygotować niebanalne podziękowania dla rodziców, aby podziękować im za pomoc, oraz cały trud włożony w wychowanie.

 

Co na podziękowania dla rodziców?

Bez wątpienia branża ślubna należy do jednej z najbardziej różnorodnych. Produktów idealnych jako podziękowanie dla rodziców jest cała gama. Zaprezentujemy Wam istne bestsellery w świecie gadżetów i upominków ślubnych. Koniecznie zerknijcie i wybierzcie takie, które najbardziej przypadnie Wam do serca…
Serce? Czy ktoś tu mówił o sercu? W takim razie, naszą pierwszą propozycją będzie bardzo urokliwa pamiątka ślubna. Co powiecie na ozdobne białe pudełko z grawerem “Kochani rodzice”? Wewnątrz na miękkiej wyściółce znajdują się dwa drewniane serduszka z imionami pary młodej, datą ślubu oraz napisem “Dziękujemy”. Na połyskującej tabliczce która znajdzie się wewnątrz szkatułki jest miejsce na bardziej rozbudowaną dedykację. Pełen uczuć przekaz , zaklęty w eleganckiej czcionce to znakomite dopełnienie dla rodziców podziękowania.

podziękowania dla rodziców

 

Skrzynka na wino na podziękowanie dla rodzica

Wasi rodzice są koneserami wina? Jeżeli tak to koniecznie rozważcie drewnianą skrzynkę na wino. Precyzyjny nadruk może wyczarować na nich adnotację np. “Kochana mama”, “Kochany tata” plus imię. Na skrzynce na wino zamieścimy tekst podziękowania, oraz datę ślubu. Dzięki temu taki podarunek spełnia jednocześnie funkcję pamiątki. Dorzućcie do tego ich ulubione wino i prezent dla rodziców na ślub macie gotowy. I to taki robiący ogromne wrażenie.

podziękowania dla rodziców

Zobacz podziękowania dla rodziców -> https://eprezenty.pl/podziekowania_dla_rodzicow,c,3726

 

Podziękowania ślubne – statuetka dla rodziców

 

Bez dwóch zdań Wasi rodzice zasługują na medal! A może też na statuetkę? Szklana statuetka w etui znakomicie sprawdzi się w roli podziękowań dla rodziców, jak również pamiątki weselnej. Kolorowy nadruk na gładkiej tafli szkła prezentuje się bardzo szlachetnie. Jest to oryginalny pomysł na to, aby nadać wdzięczności bardziej namacalną formę.

podziękowanie dla rodziców

To możliwość personalizacji zamieni te w gadżety w przedmioty niezwykłe. Wręczycie rodzicom podziękowania stworzone właśnie z myślą o nich. Sprawcie, aby w tym ważnym dla Was jak i dla nich dniu poczuli się szczególnie wyjątkowo.