Bez względu na długość włosów, opaska na głowę może być doskonałym dodatkiem do fryzury ślubnej. Akcesoria te nadają się zarówno dla panny młodej jak i świadków. Mogą być duże, rzucając blask i podkreślając Twoje piękno, albo małe, będące jedynie delikatnym dodatkiem.

Dla narzeczonej, która zdecyduje się na upięcie włosów z tyłu, dobrym pomysłem jest opaska większa, dająca sporo blasku. Nie tylko welon czy diadem posiada własną osobowość, opaska może pełnić taką samą funkcję. Na fotografii poniżej, widać wyraźnie jak bogatą teksturę może posiadać, nadając nowej jakości jej właścicielce.

biała suknia ślubna i srebrna opaska na krótkich blond włosach

fot: (https://pl.pinterest.com/)

 

Szukasz bardziej formalnego stylu, nic nie nadaje się lepiej jak kryształy. Błyszczące kwiaty pokazane poniżej są świetnym przykładem, piękne i urokliwe, panna młoda w takiej kreacji będzie bardzo romantyczna. Kryształy nie przyćmiewają jej naturalnego piękna, nadają jedynie delikatnego blasku.

opaska na głowę z kryształami obwiązana wstążką

fot: (https://pl.pinterest.com/)

kryształowa opaska na głowę w kształcie winorośli

fot: (https://pl.pinterest.com/)

 

Najlepszym momentem by wybrać się na zakupy opaski, jest dzień próbnej fryzury ślubnej. Jeśli po wyjściu z salony fryzjerskiego będziesz zadowolona, to znak że jesteś na dobrej drodze by uczynić kolejny krok. Każda opaska wygląda inaczej na długich, czy krótkich włosach, opadających lub uniesionych do góry. Wykorzystaj więc ten moment na znalezienie idealnej, pasującej do twojego stylu.

Fotografia poniżej przedstawia pannę młodą, której zależy na pokazaniu swoich pięknych długich falujących włosów. Dobrym wyborem było wybranie cieńszej opaski, dzięki czemu daje tyle blasku ile potrzeba, bez obawy że przysłoni resztę.

geometryczna błyszcząca opaska, na długich czarnych włosach

fot: (https://pl.pinterest.com/)

 

Opaski Glamour to nie tylko te z klejnotami. Złoto i aksamitne akcenty nigdy nie wychodzą z mody, są znakomitym dodatkiem zarówno dla panny młodej jak i druhny. Opaska w kształcie złotych liści jest bardzo elegancka, to odpowiedni wybór dla każdego stylu wesela.

złota opaska na głowę w kształcie liści z jednej strony

fot: (https://pl.pinterest.com/)

 

Na koniec, propozycja unikalna, klejnot, który będzie pasował idealnie do nowoczesnej panny młodej. Jeśli nie boisz się eksperymentować i kochasz style boho czy Art Deco to pomysły przedstawione poniżej będą z pewnością dla Ciebie. Aksamitne opaski wyglądają po prostu uroczo, zarówno pomysł z klejnotem czy bez przykuwają uwagę każdego. Jak widać nie wszystko musi się świecić i błyszczeć, by wzbudzić wielkie zainteresowanie.

aksamitna zielna opaska, zawiązana w kształcie muchy

fot: (https://pl.pinterest.com/)

bordowa opaska z piórem i klejnotem

fot: (https://pl.pinterest.com/)

 

Opaska jest także wspaniałym pomysłem dla twojego dziecka, jeśli masz córkę, możesz również podkreślić jej urodę dekorując jej włosy cienkim uroczym pałąkiem.

dziewczynka z cienkim kryształowym pałąkiem

fot: (https://pl.pinterest.com/)