Przy tak wielu wspaniałych projektach tortów weselnych, ciężko jest wybrać ten jedyny i niepowtarzalny. To sztuka, która potrafi wywołać szok i zachwyt. W branży weselnej od kilku lat utrzymuje się trend na kolory akwarelowe, kwiaty i falbany. Dlaczego nie wykorzystać ich do zaprojektowania waszego tortu weselnego? Przedstawiamy wam niezwykłą galerię, która z pewnością zainspiruje i pomorze w wyborze.

1. Niezwykła tekstura, mamy tu magię kolorów, śliczne falbanki i kwiaty. Wszystko w jednym, cóż można powiedzieć więcej? To przejście na kolejny poziom, sztuka, która wymaga prawdziwego mistrza cukierni. Falbany przyciągają wzrok, a cudne kwiaty na górze sprawiają, że tort ten pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości.

żółto biały tort weselny z teksturą w postaci falbanek, na górze kwiaty z cukru

photo: (http://www.ludwighawaii.com/)

2. Prawdziwa magia, tworzenie iluzji w postaci pięknych kwiatów torcie. Wirujące róże i gradient sprawia że ciastko należy do kategorii nielicznych, które tworzone są z pasją przez najlepszych cukierników.

różowy tort w postaci wirujących róż

foto: (http://www.jendisney.com/)

3. Welon kwiatów, Jeśli kochasz żywe kolory, ale chcesz jednocześnie, by tort pozostał w klasycznym stylu, to projekt idealny dla Ciebie. Doskonała równowaga, wspaniała kaskada kwiatów i trzy warstwowy biały tort, całość wygląda bajecznie.

biały tort z piękną kaskadą kwiatów

foto: (http://ponylovin.com/)

4. Powiew wiatru, akwarele to idealne narzędzie by sprawić, że tort otrzyma własną duszę. Miękki delikatny wygląd oraz cudownie odcienie błękitu i pomarańczy sprawiają, że projekt jest jednym z naszych ulubionych. Dodając wzory w postaci kwiatów, sprawicie że ciasto będzie bardzo romantyczne, taki tort pasuje do każdego stylu wesela.

dwu piętrowy tort w kolorach akwareli, udekorowany białymi kwiatami

foto: (http://www.wendylaurel.com/)

5. Niezwykły róż, ten tradycyjny tort to krok w przyszłość, kolejny poziom do doskonałości. Klasyczny tradycyjny kształt, trzy poziomy, a jednak paleta niesamowicie pięknych kolorów sprawia, że wszyscy westchną z zachwytu! To dzieło, które nie wymaga dekoracji, podając go na stole nie zapomnijcie o płatkach kwiatów rozsypanych u jego podstawy.

trzy piętrowy tort weselny z niezwykłą paletą wycieniowanego różowego koloru

foto: (http://bleststudios.com/)

6. Zabawa w malowanie, wybierz tradycyjne białe ciasto i spraw, by ożył dzięki projektom mieniących kolorów. Tętniący życiem tort, z dużą dekoracją kwiatów na górze, to pomysł bardzo uniwersalny, będzie pasował do każdej uroczystości.

biały trzy piętrowy tort z pięknymi kolorowymi malunkami, na górze dwa kwiaty dekorujące

foto: (http://www.gordonnash.com/)

 

7. Dużo kremu, turkus to piękny i delikatny kolor, który z pewnością pasuje do uroczystości ślubnych. Bardzo gustowny, delikatnie cieniowany, z dużą ilością dekoracji kwiatowych, palce lizać.

tort z dużą ilością kremu, udekorowany kwiatami, cieniowany w kolorze turkusowym

foto: (http://www.rolanddavid.net/)

 

8. Diamentowy gradient, ostatni z proponowanych projektów to prawdziwa klasa! Piękne kolory fioletu sprawiają, że tort wygląda niczym lodowa rzeźba. Sześcian na spodzie z mocnym nasyceniem barw sprawia wrażenie podstawy tortu.

niezwykły fioletowy tort, który ma cztery warstwy

foto: (http://www.sarahmaren.com/)