Tort ślubny nie musi być nudny, kształt, kolor, czy smak to kilka cech, którymi dowolnie można kombinować. W dzisiejszych czasach nie ma już żadnych barier, jedynym ograniczeniem nas tylko wyobraźnia. Jest tyle możliwości, każda cukiernia posiada bardzo bogate menu, jeśli jednak żaden z gotowych projektów nie spełnia Twoich oczekiwań, skorzystaj z naszej galerii. Świetna inspiracja dla bardzo wymagających wymagających, którzy nie lubią kompromisów. 

1. Zmiana Kształtu, nikt przecież nie powiedział, że tort weselny musi być okrągły lub kwadratowy. Nietradycyjne wykonanie z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie, każda odmienność przyciąga jak magnez. Stos serc, to pomysł niespotykany, udekorowany kwiatami, wygląda cudnie!

Tort weselny, piramida serc

http://www.wantthatwedding.co.uk/

 

2. Słodkie przysmaki, czy tort weselny musi być rzeczywiście tortem? Złam tradycję i przygotuj coś naprawdę szokującego. Stos w kształcie piramidy, stworzony z croquenbouche (ptysie zlepione ze sobą karmelem) to naprawdę oryginalny pomysł, tylko jak go podzielić?

tort weselny croquenbouche (ptysie zlepione karmelem)

http://www.fancythatweddingcakes.co.uk/

 

3. Prawdziwa połówka, czy twój mąż nie jest przypadkiem batmanem?. Zmień tradycyjny tort w coś wyjątkowego i ekscentrycznego, projektując jedną połowę dla panny młodej, a drugą dla pana młodego. Fajny symbol, ukazujący dwie odmienności złączone ze sobą w jedność.

tort weselny, dwie połówki zaprojektowane osobno

http://www.dreamdaycakes.com/

 

4. Krzyk kolorów, dograj kolorystykę Twojego ślubu z kolorami na torcie. Będzie on pięknie wyglądał, szczególnie podczas filmowania i pamiątkowych zdjęć.

kolorowy tort ślubny

https://www.instagram.com

 

5. Geometryczne kształty, tort weselny może wyróżniać się na kilka sposobów. Jednym z nich jest dodanie geometrycznych akcentów, z pewnością usłyszysz ciche “WOW”.

tort ślubny z geometrycznymi dodatkami

http://www.heythere-cupcake.com/

 

6. Lekki i skromny, aczkolwiek z wielką mocą. Ciężko określić projekt poniżej, sukces tkwi w prostocie. Tradycyjny okrągły tort z kilkoma warstwami. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy? Brak dodatków, piękny, śnieżnobiały, udekorowany jedynie perłami, wspaniały!

śnieżnobiały elegancki tort

http://magpiescakes.com/

 

7. Pomarszczony, nietypowy projekt, który cechuje się prostotą. Jego niespotykane fale, wyróżniają go spośród innych projektów.

biały tort z falami

http://maggieaustincake.com/

 

8. Tort serowy, jesteś miłośnikiem serów? może złamiesz zasady ofiarowując swoim gościom placki serowe? Bardzo sympatyczny i śmieszny pomysł, oczywiście to tylko dekoracja, a w środku kryje się dużo słodkości.

serowy tort

http://www.brides.com/