linia

 

Jeśli uważasz że tradycyjna biała suknia ślubna nie pasuje do twojego stylu, rozważ inny wybór. To twój dzień, spraw byś czuła się idealnie, dobierz kreacje według własnego uznania. Możliwości są nieograniczone, współczesny ślub daje możliwość dopasowania bowiem zarówno kroju jak i koloru. Nie ma granic i wytycznych, odłóż tradycję i zaszalej komponując wyjątkową kreację sukni ślubnej, lub wykorzystaj pomysły innych.

 

nietradycyjne suknie ślubne

 

Wykorzystaj tradycyjną suknie ślubną i dodaj do niej długie rękawy, ten prosty zabieg sprawi, że stanie się ona unikalna i nowoczesna. Dodatkowo możesz podkreślić swój styl wybierając odpowiednie wzory i hafty. Zabieg bardzo delikatny, a w zupełności wystarczy, by wyraźnie odmienić cały krój. Możesz też zamienić czystą biel w kolory pastelowo żółte, przechodzące wzdłuż całej sukni ślubnej (fotografia środkowa). Jeśli to za mało, wybierz kolor który kochasz i połącz go bezpośrednio z bielą, nadając wyjątkowego blasku. Fotografia z prawej, to idealny przykład na śmiałą zmianę.

 

niekonwencjonalne suknie ślubne niekonwencjonalne suknie ślubne niekonwencjonalne suknie ślubne

 

Jeśli zrezygnujesz z białej sukni ślubnej, w zamian za żywe i ostre kolory uważaj!. Zabawa w projektowanie to poważna sprawa, nie każdy styl nadaje się pod dany wystrój czy lokalizację wesela. Złe dobranie kolorów może spowodować, że wasz ubiór będzie się gryzł z otoczeniem.. Fotografia poniżej, przedstawia dwa oblicza, pierwsza z lewej to przykład prawidłowo dobranej stylizacji, zarówno złote buty jak i suknia z wzorami kwiatów, pięknie komponuje się z resztą. Z prawej widać natomiast, nietrafiony dobór kolorystyki do otoczenia. Pan młody jak i panna młoda nie komponują się z całą resztą.

 

niekonwencjonalne suknie ślubne niekonwencjonalne suknie ślubne niekonwencjonalne suknie ślubne

 

Jeśli od zawsze marzyłaś o pięknej białej sukni ślubnej, nadal możesz spełnić to marzenie. Suknia nie musi być długa jak zwykłe tradycyjne kroje, masz piękne i zgrabne nogi? dlaczego ich nie pokazać. Suknie ślubną można ukształtować według własnych potrzeb, chcesz powiększyć dekolt? nic nie stoi na przeszkodzie. Stwórz własny krój, pokazując swoje najlepsze cechy. Ale co zrobić gdy nie czujesz się zakładając sukienkę czy spódnicę? projektanci już od dawna przygotowują specjalne projekty białych spodni ślubnych. Są one idealne do zdjęć zaręczynowych, czy małych kameralnych ślubach. To dobry wybór dla narzeczonych, którzy ponad wszystko cenią sobie komfort.

 

suknia ślubna odkrywająca nogi suknia ślubna odkrywająca nogi spodnie zamiast sukni ślubnej

 

Lubisz kwiaty? dlaczego nie połączyć ich z suknią ślubną. Kwiaty były od zawsze nieodłączną dekoracją ślubną, kobiety je kochają, kojarzą się nam z czułością i romantycznym nastrojem. W połączeniu z białą suknią ślubną wyglądają rewelacyjnie. Kolorowe i wesołe wzory dają natychmiast pozytywny efekt, wzbudzają radość i wywołują uśmiech na twarzy każdej osoby. Suknia z kwitami, dodaje lekkości pannie młodej, trend ten staje się coraz bardziej popularny, nic dziwnego daje on wiele pozytywnej energii.

 

suknie ślubne z wzorami kwiatów suknie ślubne z wzorami kwiatów suknie ślubne z wzorami kwiatów

 

Jeśli podobają ci się cekiny lub hafty, styl ten na pewno przypadnie ci do gustu. Trend ten jest również coraz częściej spotykany, cekiny wzbudzają zawsze duże zainteresowanie. Decyzja o wykonaniu haftów na sukni ślubnej, lub ozdobieniu jej cekinami, to pomysł bardzo odważny. Panna młoda musi kochać błyskotki, będzie ona otoczona ich blaskiem przez całą noc. Kreacja na pewno wzbudzi ogromne zainteresowanie, goście weselni nigdy nie zapomną twojego wesela. 

 

suknia ślubna z cekinami suknia ślubna z cekinami suknia ślubna z cekinami

 

Ostatnia propozycja to już “hollywood” . Szukasz kreacji szokującej, lubisz być w centrum uwagi? propozycja sukni ślubnej srebrnej, czy złotej to projekt, który pokochasz. Zakładając taką suknię będziesz dosłownie błyszczeć, nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie. Oczy przez całą noc będą zawsze skierowane na Ciebie.  

 

suknia ślubna złota suknia ślubna złota suknia ślubna srebrna