Jeśli jesteście dziewczynami ceniącymi sobie wolność i niezależność, w kwestii ślubu nie macie wyboru – musicie koniecznie wybrać dla siebie sukienkę w stylu boho. Od przeszło 10 lat trend ten panuje na ślubach osób, dla których najważniejsza jest wspomniana idea. Suknia w tym stylu doskonale sprawdza się na ślubach w stylu rustykalnym, czy na łonie natury. Zobaczcie piękne i oryginalne propozycje, na punkcie których oszalejecie.

Swoboda i luz

suknia ślubna z koronkami

fot: (https://suknieboho.pl)

Lekkość i zwiewność to cechy, jakie towarzyszą stylowi boho. Taka też musi być suknia w tym klimacie. Na zdjęciu zobaczyć możecie szytą na zamówienie sukienkę polskiej projektantki, Marty Trojanowskiej. Idealnie odzwierciedla ona wszystkie cechy, jakie powinna mieć suknia ślubna tego typu. Wielowarstwowe koronki, piękny i nietypowy krój plus zwiewność sprawiają, że za tą sukienką nie sposób się nie obejrzeć. Jeśli jesteście dziewczynami odważnymi, o smukłej figurze, którą chcecie podkreślić, wasz wybór powinien paść na sukienkę o podobnym wyglądzie.

Delikatny powiew świeżości

długa biała suknia w stylu boho

fot: (http://www.leblanc.com.pl)

Delikatne i zwiewne materiały to wyznacznik stylu boho. Szukając swojej wymarzonej sukienki warto zwrócić uwagę na propozycje salonu LeBlanc, który oferuje sukienki w stylu zaprezentowanym na zdjęciu. Jedwabna tkanina nada każdej pannie młodej powiewu świeżości i nada delikatności. Ta romantyczna suknia jest lekka, delikatna, zwiewna i niezwykle subtelna. Warto dodać, że w takiej sukni możecie pokusić się o rozmaite stylizacje – świetnie wypadnie zarówno z długim, zwiewnym welonem, jak i eleganckim kapeluszem.

Ślub na łonie natury

Panna młoda ubrana w białej sukni ślubnej z koronkami

fot: (http://boso.nu)

Panie marzące od zawsze o ślubie na łonie natury nie powinny pogardzić sukienką jaka widoczna jest na zdjęciu. Zwiewna i delikatna, wyróżnia się na tle innych dzięki swojej koronkowej spódnicy, która wyraźnie odcina się od gipiurowej bluzeczki. Ta bardzo romantyczna sukienka zadowoli każdą pannę młodą, która marzy o wyjątkowym ślubie.

Odważna i romantyczna

biała suknia ślubna z tiulu

fot: (http://sobohoshop.com)

Zaletą stylu boho jest jego duża różnorodność i możliwości jakie daje pannom młodym. Swoje wymarzone stroje znajdą zarówno panie stawiające na romantyczny strój, jak i te liczące na nutkę szaleństwa. Albo na połączenie jednego i drugiego, jak w przypadku tej sukni ślubnej. Zobaczcie sami, jak pięknie prezentuje się kolejna suknia Marty Trojanowskiej. Ta tiulowa kreacja jest szalenie kobieca i seksowna, nieco drapieżna, a jednocześnie zwiewna i delikatna. Klasa.

W stylu greckiej bogini

dwuczęściowa suknia ślubna z szyfonu

fot: (http://boso.nu)

Dzięki tej sukience każda panna młoda zyska wygląd artystki bohemy połączonej z grecką boginią. Idealna dla każdej dziewczyny o buntowniczej, lecz nieco romantycznej duszy. Jej dużym atutem jest możliwość łączenia spódnicy z dowolnie wybraną bluzką, którą dobrać można do swojego indywidualnego stylu.