Kiedy dochodzi do zakupu pierścionka zaręczynowego, przyszłe panny młode poszukują czegoś, co będzie pasowało do ich stylu. Czasami oznacza to, że narzeczony będzie miał dość trudne zadanie do wykonania, poszukując pierścionka w minimalistycznym stylu. Dlaczego? Bo jest on prosty, a zarazem jego skromna wymowa może mieć mnóstwo znaczeń. To zdecydowanie pierścionki dla kobiet o wyrafinowanym guście. Zobaczcie na ciekawe propozycje, którymi możecie zaskoczyć waszych znajomych i rodzinę.

Prosty pierścionek z cyrkonią

złoty pierścionek zaręczynowy z białego złota

https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek/29123

Piękny i skromny pierścionek marki Apart. Wykonany z białego złota z jedyną ozdobą w formie delikatnej cyrkonii. Z pewnością będzie prezentował się pięknie na palcu każdej panny młodej. Tego typu pierścionek jest idealnym odzwierciedleniem uczucia, które jest zwiewne i delikatne, jak ta właśnie biżuteria.

Minimalistyczne pierścionki zaręczynowe w… kanciastym stylu

złoty pierścionek zaręczynowy o geometrycznym kształcie

https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek/28842

Kolejna propozycja od Apart to cienki pierścionek z żółtego złota. Jest to absolutny hit dla pań, które chcą połączyć tradycję z nowoczesnością. Z połączenia tradycyjnego, żółtego złota z designerskim kształtem powstał ten delikatny i skromny, a zarazem bardzo nietuzinkowy pierścionek. To biżuteria, która zauroczy każdą pannę młodą ceniącą sobie oryginalny styl i luz. Jego kanciasta forma i brak ozdób sprawia, że wyglądem pierścionek przypomina na pierwszy rzut oka ślubną obrączkę.

Klasycznie, z kontrastującym kruszcem

pierścionek zaręczynowy w stylu klasycznym, wykonany z białego złota

https://wkruk.pl/bizuteria/pierscionki/pierscionek-zareczynowy-zloty-szczesliwy-13

Złoty pierścionek od W.Kruk jest dowodem na to, że piękne rzeczy nie muszą słono kosztować. Wykonany z białego złota z niewielkim brylantem umieszczonym w delikatnej, czteroramiennej ramie, pięknie prezentuje się na smukłej dłoni. Dużym atutem jest ładnie kontrastujący kruszec. Warto wybrać ten pierścionek, zwłaszcza jeśli minimalistyczny styl jest waszym ulubionym.

Pierścionek z serduszkiem

różowy pierścionek zaręczynowy z serduszkiem

https://pl.pandora.net/pl/pierscionki/do-zestawow/pier%C5%9Bcionek-pandora-rose/186551.html

Bardzo prosty pierścionek w minimalistycznym stylu, który nadaje się do noszenia w różnych stylizacjach. Ten pierścionek marki Pandora udowadnia, że proste rzeczy sprawdzają się zawsze i pasują do wszystkiego. Elegancki i w bardzo przystępnej cenie sprawi radość niejednej przyszłej pannie młodej.

Magiczny diament

złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem

https://yes.pl/little-diamonds-zloty-pierscionek-26878

Skromny pierścionek w minimalistycznym stylu marki Yes. Posiada proste zdobienie w formie kokardki, a także delikatny diament. Elegancki, minimalistyczny wygląd wraz z nowoczesnym designem zachwyca najbardziej wyrafinowane gusta.

Geometryczny szyk
złoty pierścionek zaręczynowy z geometrycznym czarnym kamieniem szlachetnym

https://yes.pl/mystic-zloty-pierscionek

Prosty, minimalistyczny kształt i geometryczne akcenty to sposób na usatysfakcjonowanie narzeczonej o silnym charakterze. Ciekawa forma i kontrastujące barwy sprawiają, iż jest to pierścionek, który dodaje szyku każdej stylizacji. Warto wybrać go jako pierścionek zaręczynowy i cieszyć się jego geometryczną galanterią.