Skoro wesele to najpiękniejszy dzień w życiu, warto je zaplanować tak, by wspominać te chwile z uśmiechem i radością. To prawdopodobnie jedyna okazja, by pozwolić sobie na spełnienie wszystkich marzeń i oczekiwań. Jeśli chcesz, by ta wyjątkowa impreza zapisała się pięknymi literami w pamięci Twojej i Twoich gości, zastanów się nad wyborem idealnej oprawy muzycznej. Nie można ukryć, że to właśnie muzyka tworzy niepowtarzalną atmosferę, która zachęca gości na Waszym weselu do zabawy na parkiecie. Możesz postawić na rozwiązanie, które zdobyło serca wielu nowożeńców w Polsce i na całym świecie: koncert stworzony z myślą właśnie o Was.

Koncert na weselu, czyli marzenia warto spełniać

Im bliżej terminu imprezy, tym więcej pytań pojawia się w głowach pary młodej. Zastanawiasz się nad doborem dekoracji, kwiatów, ale też oprawą muzyczną. Nie warto zostawiać tej decyzji na sam koniec. Im szybciej zdecydujesz się na konkretnego usługodawcę, tym większe szanse na trafienie na kogoś idealnego. Niezwykle popularną nowością w Polsce jest występ artystów muzycznych podczas wesela. Możesz wybrać taki rodzaj muzyki, jaki najbardziej Ci odpowiada. Nie musi to być koncert gwiazdy disco polo! W zależności od tego, jakie masz preferencje, zespół może stworzyć występ idealnie pokrywający się z Twoimi upodobaniami. Tak jest między innymi w ofercie firmy Fokus Group. Zespół składa się z licznych artystów: wokalistów, skrzypków, saksofonistów i innych. Ty wybierasz tych muzyków, którzy najbardziej Ci odpowiadają. Na podstawie rozmowy układa się taką atrakcję: poszczególne piosenki, ich kolejność, stylistykę. Dzięki temu na Waszym weselu wydarzy się dokładnie to, o czym marzycie.

Fokus proponuje także zróżnicowane usługi, które mogą dodać Twojemu weselu niepowtarzalnego charakteru: pokaz fajerwerków, występy akrobatów, fotobudkę i wiele innych. Ma własny sprzęt nagłaśniający najwyższej klasy oraz odpowiednie oświetlenie. Artyści mogą wystąpić w towarzystwie DJ-a lub wodzireja, którzy zaproszą gości do tańca na parkiecie i wspólnych zabaw – przyjemnych, a nie żenujących. To ekskluzywna usługa, która zadowoli nawet najbardziej wymagających nowożeńców. Ty dobierasz poszczególne jej elementy, by spełnić swoje marzenia o tej wyjątkowej imprezie.

Jeśli zdecydujesz się na wybór konkretnego usługodawcy, możesz także spytać go, czy ma możliwość wystąpienia także w kościele. Wielu parom na tym zależy, a dzięki temu wystarczy jedna umowa, by uzyskać dwie różne usługi. Dotyczy to również dodatkowych atrakcji, które może zagwarantować dana firma. Planowanie wesela jest dużo łatwiejsze, gdy za wiele spraw odpowiada jeden usługodawca z wieloletnim doświadczeniem. To też gwarancja, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Jaki jest koszt koncertu na weselu?

Przedział cenowy jest szeroki i nie da się go określić jednoznacznie. Szacunkowe stawki najczęściej nie zawierają kosztów dojazdu, noclegów, opłat ZAiKS i innych. Wiele zależy od tego, jakich artystów wybierzesz. Fokus w swojej ofercie ma nie tylko niezwykle utalentowanych wokalistów – część z nich to uczestnicy znanych polskich programów muzycznych, takich jak Must Be The Music czy The Voice of Poland. To przekłada się na większy rozstrzał stawek. Wpływ na cenę ma także wielkość zespołu oraz sama długość koncertu. Taki występ może być zarówno dodatkiem do imprezy, jak i jej integralną częścią. Warto od razu podczas rozmów z usługodawcą przedstawić szacunkowy budżet, by łatwiej było dobierać poszczególne elementy koncertu.

Wymarzone wesele z koncertem

Doświadczeni artyści z charyzmą sceniczną mogą znacznie wzbogacić najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Nastrojowa muzyka na żywo zawsze porusza bardziej niż ta puszczona z głośników. To na pewno zrobi wrażenie także na Twoich gościach, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz bardziej przeżywać te wyjątkowe chwile. To też oczywiście okazja do świetnej zabawy! Z tego powodu warto już wcześniej zainteresować się doborem artystów, by móc uzyskać najlepszą możliwą usługę w danym terminie.

Planujesz wesele? Zapoznaj się z ofertą Fokus Group, wspólnie zorganizujemy Twój koncert na weselu.