Zbiór przepięknych kolczyków, które dodają uroku pannie młodej. Jeśli szukasz pomysłu na niezapomniane stylizacje, biżuteria ta odgrywa bardzo ważną rolę. Poniżej przedstawiamy galerię wyjątkowych kolczyków.

 

Wyraźne kolczyki to idealny pomysł, by pokazać swój własny styl, popisując się przy okazji także fryzurą. Kolczyki przedstawione poniżej, przypominają klasyczne diamenty.  Model ten świetnie komponuje się z nienagannym makijażem i doskonale uczesaną fryzurą. 

 

kolczyki ślubne, klasyczne diamentowe

 

Wszyscy dobrze znają kolczyki z kamieniami, są bardzo eleganckie, a ich szczególną zaletą jest to, że nadają się zarówno na wytworne uroczystości , jak i zwykły dzień. Można je nosić do sukni, spodni, są po prostu uniwersalne, bardzo kobiece i niepowtarzalne.

 

kolczyki ślubne z kamieniem

 

Innym tematem najnowszych trendów na wesele są kolczyki z różnymi odcieniami klejnotów. To olśniewające piękno zasługuje na szczególną uwagę. Od skomplikowanych konstrukcji o wspaniałych kolorach, po mniej złożone i skomplikowane wzory, te wyjątkowe kolczyki świetnie nadają się do sukni ślubnej o prostym kroju.

 

kolczyki ślubne, klejnoty o różnych tonach

 

Co powiesz na kolczyki z pomponem? żywe kolory i wyjątkowa kompozycja to świetny pomysł, jeśli jesteś znudzona tradycyjnym stylem ten wybór będzie idealny. Wystarczy spojrzeć, jak wspaniale komponuje się z czerwonymi ustami, to odważne dodatki, które nie pozwolą oderwać od Ciebie wzroku.

 

kolczyki z pomponem, żółte

 

Przeciwieństwem natomiast są kolczyki krótkie, które nie rzucają się tak bardzo w oczy. Są one bardzo eleganckie, szmaragdowy kolor zawsze dobrze komponuje się z szykowną kreacją.

 

kolczyki krótkie, szmaragdowy kolor

 

Może złoto?, w końcu jest ono zawsze kojarzone z wiecznością, co idealnie pasuje do tej uroczystości. Diament w kształcie łańcucha, będzie pasował do Panny młodej, która chce zabłysnąć w drodze do ołtarza. Po prawej stronie natomiast stonowane łzy, które są wyrafinowane i dobrze komponują się do każdego stylu panny młodej.

 

kolczyki złote w kształcie diamentu z łancuchem kolczyki ślubne złote w kształcie łzy

 

Pamiętacie kiedy duże pióra były na topie, dekorowano nimi fryzury. Dzisiaj kształt ten coraz częściej gości na uszach i trzeba przyznać że wygląda naprawdę fajnie. Łącząc złoto z matową czernią otrzymujemy wyjątkowy kontrast, delikatny łańcuszek, perły to idealna kompozycja do formalnego ślubu. 

 

kolczyki w kształcie pióra ze złotem i perłami

 

Jeśli jednak kochasz blask i diamenty, piórko poniżej spełnia wszystkie twoje oczekiwania. Zarówno w blasku słońca jak i świetle księżyca będziesz po prostu ślinić!

 

kolczyki w kształcie pióra, diamentowe