Gdy nadchodzi nowy rok jest to świetny moment na to, by zacząć oznaczać ważne daty w kalendarzu typu daty urodzin bliskich osób, czy święta. Warto poszukać też idealnego dnia na oświadczyny, czy na wybór daty ślubu. To moment, kiedy można zastanowić się nad tym, kiedy planety wpływają najkorzystniej na Twoje życie. Dlatego postanowiliśmy przedstawić wam horoskop miłosny, który może być pomocny w waszych życiowych planach. Nie musicie traktować go serio, a jedynie z przymrużeniem oka – jest to jednak fajny sposób na to, by zmobilizować was do podjęcia ważnych, życiowych decyzji.

Koziorożec

Nawet jeśli znacie się krótko, jest to idealny moment na podjęcie ważnych decyzji. Sprzyja wam Wenus, która jest planetą miłości. Najbardziej korzystny dla Waszego znaku okres na wyznania miłosne rozpoczął się już pod koniec 2017 roku i trwać będzie do połowy lutego, warto więc wykorzystać ostatni moment na gorące deklaracje! To kapitalny czas dla wszystkich koziorożców.

Wodnik

Wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią, że rok 2018 będzie sprzyjający dla osób szukających miłości. Pierwsza połowa roku ma dla was znacznie więcej do zaoferowania, niż druga, dlatego powinniście zacząć działać już teraz. Wykorzystajcie ten dobry dla siebie czas i przytulcie się do tej wyjątkowej dla was osoby. Być może i ona odwzajemnia wasze uczucia? Jeśli do tej pory nie znaleźliście obiektu swoich westchnień, rozejrzyjcie się uważnie wśród znajomych, bo miłość czeka na was z otwartymi ramionami.

Ryby

Dobra wiadomość dla Ryb! Wasz znak zodiaku znajduje się na 3 pozycji w wyścigu na „najlepszy rok na miłość”. Choć liderem w tym biegu jest rak, oboje jesteście znakami wodnymi, które będą w 2018 roku cieszyć się pozytywnymi wibracjami. Okres pomiędzy 10 lutym a 6 marca potraktujcie jako kluczowy moment na miłość w całym nadchodzącym roku. To sprzyjający czas na poważne deklaracje!

Baran

Ten rok jest podwójnie sprzyjający dla wszystkich baranów. Nie tylko Wenus działa na was pozytywnie przez cały 2018 rok, ale i odczujecie korzyści płynące z idealnej pozycji Jowisza dla waszego znaku w listopadzie. Jeśli dorzucić do tego fakt, iż marzec niesie wam sporo niespodzianek, szykuje się naprawdę wspaniały rok jeśli o życie miłosne chodzi.

Byk

Wiosna będzie wspaniałym i pięknym czasem – i nie będziecie tego zawdzięczać wyłącznie kwitnącym kwiatom i przyrodzie. W miarę zmieniania się pór roku Wenus będzie obdarzać was pięknem oraz świetnymi możliwościami na romans. Jedyny moment stagnacji, to zima, którą byki muszą zwyczajnie przeczekać…

Bliźnięta

Z Wenus w odwodzie każdy bliźniak powinien czuć się pewnie podczas podejmowania ważnych życiowych decyzji. Podczas gdy wszystkie inne znaki zodiaku będą musiały dwukrotnie przemyśleć swoje plany, Bliźnięta śmiało mogą pójść na całość, kiedy tylko poczują, że to właśnie ten / ta. Wasza intuicja miłosna sprawi, że będzie to bardzo udany rok.

Rak

Jeśli jesteś rakiem szukającym miłości, w 2018 roku powinno Ci się poszczęścić. Jest to najszczęśliwszy pod tym względem rok dla raków od 12 lat! Nie tylko sprzyja wam w tym roku Wenus, ale i Neptun oraz Jowisz. Taki pozytywny układ planet sprawi, że będzie to rok pełen inspiracji. Będziecie mogli w pełni wykorzystać ten czas i czerpać z miłości pełną piersią!

Lew

Wszystkie lwy powinny w swoich kalendarzach na ten rok zaznaczyć dzień 26 listopada. W tym dniu Jowisz i Słońce korzystnie wpływać będą na wszystkie osoby spod tego znaku. A co za tym idzie Słońce rozmnoży dobro, które oferowane jest przez Jowisz. Uważajcie jednak na siebie i wasze związki przez ten rok, bo może być on dość trudny. Zwłaszcza, że jest to rok w którym korzyści odczują przede wszystkim lwy, które stawiają na naukę i karierę. Jeśli jednak szukacie miłości, nie martwcie się – także i przed wami staną otworem dobre dni.

Panna

Panie spod znaku panny mają teraz niepowtarzalną okazję na znalezienie miłości. Musicie jednak spieszyć się, bo sprzyjający dla miłości czas skończy się w drugiej połowie marca. Po tym okresie, minie sporo czasu, zanim planety będą zaś sprzyjały waszemu życiu uczuciowemu.

Waga

Ten rok to okres stagnacji dla wag. Wenus dość opieszale wpływać będzie na życie uczuciowe wag, co nie oznacza jednak, że nie macie szansy na miłość. Jeśli uwierzycie w siebie i w swoje szczęście, będziecie mieć okazję na to, by cieszyć się blaskiem jaki oferuje waszemu znakowi zodiaku planeta miłości. Warto w kalendarzu zaznaczyć dzień 19 sierpnia, który będzie punktem równowagi i romantyzmu dla wszystkich wag.

Skorpion

Pod koniec roku sytuacja miłosna Skorpionów może być nieco niepewna, jednak przez cały pozostały okres będzie ona szalenie korzystna. Skorpion to drugi znak zodiaku pod względem najkorzystniejszego układu planet jeśli o miłość w 2018 roku chodzi. Przygotujcie się zatem na najbardziej romantyczny rok! I pamiętajcie, że najwięcej okazji na miłość pojawia się wtedy, kiedy się ich nie spodziewacie…

Strzelec

Wenus nie będzie sprzyjać waszym związkom w 2018 roku. Nie przejmujcie się jednak tym zbyt mocno, bo wszystko nadrobicie w 2019 roku i to z nawiązką! Korzystniejszy pod względem miłosnym okres zacznie się już pod koniec listopada tego roku, dlatego warto otworzyć się na nowe znajomości. Będzie to czas w którym pojawi się wiele życiowych okazji, a miłość może przyjść wraz z nimi i to całkiem niespodziewanie.