Kwiaty wnoszą życie do ślubów – dosłownie i metaforycznie. Nie warto ograniczać się z budżetem jedynie do ślubnego bukietu i ozdobienia samochodu, ale warto wykorzystać kwiaty do rozmaitych dekoracji. Zobaczcie sami, jak magicznie może wyglądać wasze przyjęcie weselne właśnie dzięki kwiatom.

Kolorowy narożnik

kolorowy duży bukiet kwiatowy na stole weselnym

fot: (http://static.mwsrc.net)

Bukiet kwiatów tętniących życiem i umieszczonych w rogu Twojego weselnego stołu nadaje wnętrzu zupełnie nowych barw. Te ciepłe odcienie idealnie pasują do rustykalnych klimatów, nadając im przytulności. To styl boho, który osiągnął równowagę pomiędzy naturalną dzikością, a ludzką inwencją.

Wzór idealny

Fantazyjna i luksusowa dekoracja z egzotycznych kwiatów za Parą Młodą

fot: (http://static.mwsrc.net)


Jeśli w pierwszej chwili pomyślałeś, że ten kwiatowy wzór został wydrukowany na czarnej tkaninie, nie jesteś odosobniony. Ten niesamowity efekt został osiągnięty dzięki przypięciu żywych kwiatów i liści do czarnego tła. To jest tak … zadziwiające.

„Podniebne” obręcze

Niespotykana dekoracja z kwiatów wisząca nad głowami Pary Młodej

fot: (http://static.mwsrc.net)

Nikt nie powiedział, że tło musi być kwadratowe! Te zawieszone obręcze przyozdobione kwiatami dają świeże spojrzenie na tło i szybko wypełniają pustą przestrzeń.

Wspaniałe DIY

kolorowe kwiaty przyklejone do ściany

fot: (http://static.mwsrc.net)

Jeśli uważasz, że stworzenie tła kwiatowego to skomplikowana sprawa, jesteś w błędzie. Wystarczy spojrzeć na kwiatowe tło powyżej, aby przekonać się że można samemu zrobić coś wyjątkowego. Wszystko czego potrzebujesz to długie kwiaty, biała ściana i trochę taśmy do mocowania.

Dzikość serca

artystycznie przygotowany kolorowy bukiet z kwiatów, przyczepiony do ściany

fot: (http://static.mwsrc.net)

To dzikie tło zdecydowanie nie jest dla każdego, ale wszyscy mogą docenić ten niesamowity kwiatowy układ rozbłyskujący z pozłacanej ramy. Taka dekoracja byłaby świetnym dodatkiem do przemysłowej scenerii ślubnej.

Magia Ombre

kwiatowa ściana wykonana z kwiatów ombree

fot: (http://static.mwsrc.net)

Wszyscy miłośnicy ombre uwielbiają tego rodzaju piękne tła kwiatowe, całkowicie pokryte świeżymi kwiatami. Róże są w różnych odcieniach, dzięki czemu są idealnym kwiatem nadającym modnego wyglądu.

Trzymaj się!

kolorowe kwiaty umieszczone w butelkach, zawieszonych na sznurku

fot: (http://static.mwsrc.net)

Oryginalne tło kwiatowe będzie zaskoczeniem dla wszystkich Twoich gości. Zwłaszcza, jeśli otrzymane na weselu kwiaty i bukiety umieścisz właśnie w wiszących butelkach. Nada to wyjątkowego wyglądu weselnej sali, którą udekorujesz w sposób jedyny w swoim rodzaju w swoim Wielkim Dniu!

Olbrzymie kwiecie

ogromne kwiaty wykonane z papieru, które stoją na parkiecie

fot: (http://static.mwsrc.net)

Nie musisz być Alicją w Krainie Czarów, aby znaleźć się w ogrodzie pełnym ogromnych kwiatów. Jedyna różnica polega na tym, że te piękne kwiaty są wykonane z papieru! Możesz zrobić ich tyle, ile uważasz za stosowne – dzięki temu stworzysz niezapomniane tło podczas swojego wesela.