Wybraliście już kolor przewodni i motyw waszego ślubu? Przyszedł więc czas, by odpowiednio dopasować dekoracje, to niestety przeważnie najtrudniejsze zadanie z jakim przyjdzie się wam zmierzyć. Jeśli wasz wybór padł na kolor czerwony, przygotowaliśmy dla Ciebie 10 wspaniałych pomysłów, które z pewnością pokochasz!

 

Płatek doskonałości

Zbierz pęki róż i pozwól, by ich płatki ułożyły szlak wzdłuż stołu. Czerwony kolor tworzy przepiękny kontrast, który pasuje do większości stylów ślubu. 

czerwone róże w przezroczystych wazonach

fot: (http://www.itakeyou.co.uk/red-wedding-ideas/red-wedding-ideas-8/)

 

Znajdź swoje miejsce

Wesele może być w pełni zorganizowane, lub na totalnym “luzie”. Jeśli wybierzecie tradycyjny styl, nie może zabraknąć winietek. Kartki z imionami dla gości, powodują że wszyscy bez problemu odnajdują swoje miejsca przy stole. Czerwone, nowoczesne winietki wyglądają niesamowicie, to projekt, który z pewnością wyróżnia się spośród standardowych kartek.

czerwone, nowoczesne winietki

fot: (http://www.stylemepretty.com/)

 

Coś do czytania

Książki mogą posłużyć za wspaniałą dekoracje stołów, to bardzo oryginalny pomysł. Wybierz te, które najbardziej pasują do waszego stylu, czerwone wyglądają bardzo elegancko i atrakcyjnie.

czerwona książka, jako dekoracja stołu weselnego

fot: (http://www.inspiredbythis.com/)

 

Perfekcyjne piwonie

Czerwone, białe i zielone. Nie możesz się pomylić przy takim połączeniu na Twoim “czerwonym weselu”. Tak przygotowane piękne i soczyste bukiety to strzał w dziesiątkę!

czerwona piwonia, jako dekoracja stołu weselnego

fot: (http://www.mywedding.com/)

 

Dziel się miłością

Miłość to powód, dla którego bierze się ślub, zgadza się? Dla uczczenia tego wspaniałego dnia, wykonajcie czerwone serca i rozłóżcie je po całym stole. Dekoracja, która idealnie tu pasuje.

czerwone serca rozsypane na stole weselnym

fot: (http://www.aliexpress.com/)

 

Uwięzione piękno

Gdy Masz ustalony motyw i kolor waszego ślubu, uchwyćcie najważniejsze elementy, tworząc oszałamiającą dekorację! Tak podkreślony kolor, nie pozwoli nikomu zapomnieć o waszym weselu, to piękno, które zachwyci nawet najbardziej wymagających.

piękna dekoracja w postaci nakrycia róży przezroczystym szkłem

fot: (http://www.bridalguide.com/)

 

Eleganckie karty

Wykonajcie piękne karty z numerami stołu owijając je czerwoną wstążką. Wyglądają przepięknie i z gracją. Jeśli na waszym weselu stoły będą połączone, zamiast numerów, można wypisać na kartach wiersze.

karty z numerami stołów owinięte czerwoną wstążką

fot: (http://www.notonthehighstreet.com/)

 

Papeteria ślubna w kolorze czerwonym

Pozwólcie waszym gościom weselnym zobaczyć, jakie przysmaki czekają na nich tego wieczoru. Karta MENU to pomysł, który coraz częściej spotykamy na weselach, wykorzystajcie je i dopasujcie do motywu waszego ślubu. Nawet drobny styl, jak wybór czerwonej czcionki będzie idealnie współgrał się z całą resztą.

papeteria ślubna z czerwoną czcionką

fot: (http://ruffledblog.com/)

 

Czerwone świece

Upewnij się, że wybór odpowiedniej barwy i odcieni świec, będzie idealnie komponował się z pozostałymi dekoracjami na stole. Świece są bardzo romantyczne i urocze, cały efekt będzie z pewnością jeszcze lepszy, gdy nastanie zmrok, a ich światło rozpromieni się po sali, ukazując całe piękno.

paląca się czerwona świeczka na stole weselnym

fot: (http://www.stylemepretty.com/)

 

Czerwone serwetki

Ostatnim już pomysłem, by nadać waszemu weselu wyjątkowego czerwonego koloru, są eleganckie serwetki. Ważne, by wybrana tkanina, była dobrej jakości, wasi goście weselni z pewnością zwrócą na to uwagę. Ten pozornie mało ważny element w rzeczywistości dodaje sporo elegancji.

czerwone eleganckie serwetki na białym talerzu

fot: (http://www.stylemepretty.com/)