Jasnoszare garnitury, pastelowe kolory, wzorzyste koszule – wszystkie z tych pomysłów doskonale nadają się ślub w letnim okresie. Zobacz jak w prosty sposób, połączyć elegancki wygląd z komfortem.

 

1. Koszula w kratkę, dodając ten element podkreślimy lekki, letni styl. Zastępując w tym przypadku garnitur czarny, granatowym dodatkowo pokazujemy pełny luz, pozostając cały czas eleganckim.

 

garnitur ślubny granatowy z koszulą w kratkę

 

2. Jasne kolory, włączając je do stroju pana młodego, tworzymy lekkość, która zawsze pasuje w czasie upalnych dni. Nie bój się ryzyka, dodaj różowy krawat, będziesz wyglądać na topie jeszcze bardziej.

 

garnitur ślubny, jasne kolory i różowy krawat

 

3. Jasnoszary, kolor ten wyśmienicie pasuje do letnich uroczystości. Sprawia on że każdy garnitur wygląda i sprawia wrażenie wyrafinowanego. Gdy wasze wesele będzie miało jasny wystrój, wszystko będzie niesamowicie się komponować.

 

garnitur jasnoszary

 

4. Mocne kolory, jeśli wasz ślub jest bardziej formalny, ładny ciemnoniebieski lub czarny garnitur, będzie doskonałym wyborem. Czarna muszka jeszcze bardziej podkreśla elegancką kreację, utrzymując przez cały czas swobodny styl.

 

garnitur ślubny, mocne kolory

 

5. Szelki i muszka, dodatek który diametralnie zmienia całą stylizację. Zachowując jasny garnitur, sprawiamy że dobrze pasuje do letnich dni. Dodając do niego muszkę z wyjątkowym designem oraz szelki sprawiamy, że kreacja przybiera bardziej formalny styl. Jest to klasyka, która zawsze wygląda świetnie.

 

jasny garnitur ślubny oraz muszka i szelki

 

6. Lekki i jasny, jeśli planujecie przyjęcie w środku lata, lub w plenerze, dobrze jest wybrać kreację przewiewną. Ten jasny beż jest idealny, utrzyma Pana młodego w dobrej kondycji, wysoka temperatura, może szybko pogorszyć wasz komfort. Nic nie szkodzi by podwinąć dodatkowo rękawy, w tym przypadku doda to jeszcze uroku.

 

garnitur ślubny, lekki i jasny

 

7. Bez krawata, ten wybór jest dla osób, które ponad wszystko cenią sobie wygodę i luz. Styl dla wesela mniej formalnego, jednak gdy garnitur jest odpowiednio dopasowany, strój nadal będzie wyglądał z klasą.

 

garnitur ślubny, bez krawata i muszki

 

8. Pełna klasyka, możecie wierzyć lub nie, ale standardowy, czarno-biały strój pana młodego pasuje również idealnie na letnie wesela. Dodając ciemnobrązowe buty, będziecie wyglądać bardzo nowocześnie i na topie.

 

garnitur ślubny, klasyczny

 

9. Szara kamizelka, sprawia wrażenie chłodnego, ale komfortowego wyglądu. Jest kreacją pasującą również do uroczystości w plenerze, wygląda bardzo swobodnie.

 

kamizelka ślubna

 

10. Wybierz pastele, kolory te najlepiej nadają się również do uroczystości w plenerze. Miękkie odcienie i lekkie tkaniny, są wspaniałą mieszanką, dla niemal każdego stylu imprezy.

 

garnitur ślubny, pastele