Fryzury typu glam, większości z was kojarzy je z aktorkami występującymi w starych hollywoodzkich filmach. Na myśl przychodzą duże loki i gładkie fale, luksus i elegancja, dostępna tylko dla wybranych. Jest w tym sporo prawdy, najważniejsze, iż moda ta wraca z wielkim hukiem, dlaczego nie wykorzystać jej, by zaskoczyć ukochanego nową fryzurą?

Duże obszerne loki będą idealnie nadawały się, by stworzyć elegancką fryzurę w stylu glam. To typowa klasyka, jeśli będziesz sama wykonywała fryzurę, użyj dużych wałków lub lokówki.

długie czarne kręcone włosy w stylu glam

 

Jeśli masz krótkie włosy nie przejmuj się, nie oznacza to że nie można przygotować czarującego stylu także dla Ciebie. Poniższe fotografie pokazują, jak w prosty sposób stworzyć ślubną fryzurę i zaskoczyć tym wszystkich gości. Podniesiona grzywka, na bok?, bez znaczenia, wszystko zależy w czym będziesz czuła się najlepiej.

lokowane, bordo włosy do szyi

fot: (http://www.mywedding.com/)

lokowane, blond włosy do szyi

fot: (http://www.mywedding.com/)

 

Nie bój się ozdobić dodatkowo swojej fryzury, każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Dekoracje dodadzą jeszcze bardziej wyrafinowanego wyglądu. Poszukaj najbardziej pasujących dodatków, które uzupełnią szczegóły twojego stroju, czy biżuterii. Jeśli będą tworzyć spójną całość sukces jest gwarantowany!

fryzura glam, krótkie lokowane włosy z srebrnymi dodatkami

fot: (http://www.mywedding.com/)

krótki blond włosy glam z białą kokardką

fot: (http://www.mywedding.com/)

 

Fryzury typu glamour to nie tylko loki, długie lekko kręcone włosy zabezpieczone z tyłu szpilkami mogą także wyglądać bajecznie. Styl retro, przypominający wysokiego kucyka, w połączeniu z delikatną falą jest kolejnym pomysłem na oryginalną fryzurę.

długie włosy, uczesane w tak zwany kucyk, lekko falowane

 

Kobiety, które szukają naprawdę ponadczasowego wyglądu powinni zainteresować się pomysłem przedstawionym poniżej. Gładkie i wyrafinowane włosy, fryzura dzięki której odkryjesz długą szyję, szykowne kolczyki będą wyglądać tu rewelacyjnie.

czarne włosy upięte w koka

 

Idź na całość! przygotuj fryzurę, która nie pozwoli przejść obok Ciebie bez zachwytu!. Lekkie loki z podziałem z boku, fryzura niesamowicie efektowna i śmiała. Całość wygląda naprawdę wspaniale.

długie lekko lokowane włosy z przedziałem na boki