Ślub to dla każdej kobiety najważniejsze wydarzenie w całym jej życiu. Każda Panna Młoda marzy o idealnym wyglądzie i chce, aby jej wygląd olśniewał nie tylko Pana Młodego, ale i wszystkich gości zebranych w tak ważnym dla niej dniu. Właśnie dlatego każdy szczegół w wyglądzie jest ważny. Nie tylko makijaż dopełnia wygląd. Jest to także fryzura, która powinna być starannie dopasowana do całej reszty.

W tym roku bardzo modne są długie loki, a także upięcia na bok. Przyszłe Panny Młode nie rezygnują też z bardzo popularnych w ostatnich latach koków. Zyskujące popularność upięcia boczne bardzo często uformowane są z loków. Fryzjerzy zaczęli jednak prowadzić eksperymenty z kokami upiętymi z boku głowy i trend na dobre zagościł w modzie dotyczącej fryzur ślubnych na ten rok. Mniej popularne, choć równie spektakularnie wyglądające są koki ułożone z warkocza z wplecionymi kwiatami oraz zawsze modny i piękny kok klasyczny zarówno w postaci niskiego jak i wysokiego upięcia, a także najrozmaitsze upięcia z loków. Jeżeli życzy sobie tego Panna Młoda do każdej z fryzur wplata się kwiaty, które oczywiście muszą pasować do tych wykorzystanych do stworzenia bukietu.

Rozpuszczone loki

Posiadaczki bardzo długich, kręconych i gęstych włosów mogą wybrać fryzurę eksponującą loki. Będzie to z całą pewnością strzał w dziesiątkę. Fryzura z rozpuszczonych loków doda zmysłowości i sprawi, że Panna Młoda będzie wyglądała bardzo seksownie. Drobne loczki dodają uroku i sprawiają, że wygląda się bardziej dziewczęco. Natomiast grube fale wyglądają  niezwykle spektakularnie i stylowo.

Fryzury z warkoczem

Warkocze są bardzo wygodne i praktyczne. Oprócz tego dodają uroku i dziewczęcości Pannie Młodej. Nie trzeba martwić się w tym przypadku kształtem twarzy i urodą, ponieważ ta fryzura pasuje do każdej kobiety. Bardzo ładnie wyglądają zarówno rozpuszczone włosy z wplecionymi drobnymi warkoczami jak i plecione z warkocza koki czy korony.

Wysoko upięty kok

Wysoki kok to z całą pewnością przejaw elegancji. Jest to fryzura popularna od lat i w dalszym ciągu nie wychodzi z katalogowych trendów. Klasyka i minimalizm to główne cechy tej fryzury. Ekstrawagancka ozdoba wpleciona dodatkowo we włosy doda wdzięku nie tylko Pannie Młodej, ale także fryzurze. Samo uczesanie jest bardzo wygodne.

Niskie upięcia

Niskie upięcie jest zwiewne i romantyczne. Taki sposób uczesania jest bardzo oryginalny. Wciąż niewiele kobiet decyduje się na nie, co jest całkiem niezrozumiałe, ponieważ fryzura dodaje lekkości i dziewczęcości całej stylizacji. Fryzura idealna jest dla pań, które mają włosy cienkie i o niewielkiej objętości. Dodanie ozdób i kwiatów, a także zastosowanie kilku trików doda cienkim włosom zdecydowanie więcej objętości.