Welon, niegdyś nierozłączny element stylizacji panny młodej, dzisiaj nieco zapomniany – powoli powraca do łask. Jeszcze kilka lat temu moda ta była uważana za przestarzałą, a kobiety wolały ozdabiać swoje piękne fryzury innymi dodatkami. W wielu przypadkach welon zakrywałby misternie uczesane włosy lub stanowiłby wręcz nadmiar jeśli o stylizowanie Panny Młodej chodzi. Jednak zmieniające się trendy przywołują co pewien czas zapomnianą modę, czego najlepszym przykładem są welon i diadem.Wybór odpowiedniego welonu, to trudna i ciężka decyzja. Może być on krótki, długi, jedno- lub kilkuwarstwowy. Upiększają go nierzadko dodatkowe ozdoby, takie jak perły, kryształy oraz inne błyszczące elementy. Na koniec dochodzi wybór koloru dokonywany pomiędzy standardową bielą, czy różnymi odcieniami kremu; wszystko to musi być odpowiednio dopasowane do sukni. W niektórych przypadkach, welon zakrywa twarz panny młodej, co daje wyjątkowy efekt podczas uroczystości ślubnej.

Drugim ważnym i często jednak pomijanym elementem jest diadem. Co prawda jest on tylko dodatkiem, jednak każda kobieta w tym dniu dzięki niemu może poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Bardzo dobrze komponuje się z kokiem, jednak pasuje oczywiście do rozmaitych fryzur.

Najbardziej popularnym jednak dodatkiem w aktualnych czasach są ozdoby w postaci kwiatów. Trend ten jest cały czas obecny a ozdoby tego typu stały się prawdziwym hitem. Podczas wyboru, ważne jest aby dobrać odpowiednio trwałe, by zachowały świeży wygląd od początku do końca wesela.

Panna Młoda ze srebrnym diademem na głowie
Panna Młoda z delikatnym welonem na głowie
Panna Młoda z bujnym welonem
Panna Młoda z welonem i diademem na głowie
Panna Młoda z welonem
Panna Młoda z upięciem kwiatowym z tyłu głowy
Delikatne upięcie kwiatowe z tyłu głowy
kok z dekoracją w postaci białego kwiata
dekoracja kwiatowa z boku głowy
Panna Młoda z delikatną opaską na głowie
Panna młoda z białymi kwiatami na głowie
Panna Młoda z bardzo cienkim welonem na głowie
uśmiechnięta Panna Młoda z welonem
Panna Młoda z upięciem kwiatowym z tyłu głowy
Panna Młoda z trzeba białymi kwiatami z tyłu głowy
długie włosy udekorowane kwiatami
dwa różowe kwiaty z boku głowy
upięcie włosów z pięknym kwiatem
piękne długie włosy z dekoracją kwiatów