Jeśli posiadasz grzywkę, lub planujesz zmienić swój image, galeria ta będzie idealna dla Ciebie. Fryzury ślubne z grzywką to hit w roku 2016, niestety ten styl nie pasuje do każdej kobiety. Jeśli twoje włosy są cienkie i mają dodatkowo tendencje do rozdwajania się, musisz dobrze przemyśleć swoją decyzję. Do każdej grzywki idealnie pasują wszelkie dodatki, czy to w postaci kwiatów, opaski, diademu, a nawet welonu.

Grzywki to wyjątkowo wdzięczna część fryzury. Genialnie wyglądają z nią zwłaszcza szatynki o gęstych włosach, choć nie pogardzą nimi i blondynki, czy rude Panny Młode. Dobór zależy od stylizacji oraz indywidualnych predyspozycji konkretnej kobiety. Wybierając fryzurę z grzywką warto wiedzieć, że świetnie sprawdza się zarówno grzywka uczesana z resztą fryzury, jak i pozostawiona osobno. Można skomponować ją dosłownie na milion sposobów, a każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, tworząc wyjątkową fryzurę ślubną.

W naszej galerii możecie zainspirować się zarówno fryzurami z grzywkami i fryzurami w stylu luźnym, jak i tymi klasycznymi i tradycyjnie upiętymi. Co ważne, tego typu fryzury bardzo często nie wymagają szczególnych zabiegów i można uczesać je samodzielnie. Można też śmiało oddać się w ręce druhny, przyjaciółki, czy profesjonalnego stylisty włosów. A wszystko po to, by wyglądać zjawiskowo w ten jeden, jedyny, wyśniony dzień w życiu.

proste czarne włosy z grzywką
długie włosy z grzywką na bok
długie włosy elegancką fryzurą i grzywką na bok
karnawałowa fryzura z długą grzywką na oczy
duży puszysty kok z tyłu głowy, z przodu długa grzywka do oczu
uczesanie ślubne z grzywką na bok
kręcone długie włosy z prostą grzywką do oczu
kręcone brązowe włosy z grzywką na bok
Panna Młoda z fantazyjną fryzurą i srebrną opaską
długie czarne włosy z prostą grzywką do oczu
czarne włosy upięte z tyłu, z przodu długa grzywka do oczu
fantazyjny kok z dekoracjami oraz długa grzywka zaczesana na bok
niezwykła fryzura weselna z grzywką do oczu