Nie musisz mieć długich włosów, aby pięknie wyglądać w dniu ślubu. Jesteśmy tu po, aby udowodnić wszystkim, że krótkie włosy są równie piękne co długie i można z nich przygotować niesamowite kreacje. To właśnie one najlepiej przedstawiają elegancję i stylowy, wyrafinowany klimat. Oto kilka sposobów na krótkie fryzury ślubne:

 

linia

 

1. Pełne i wspaniałe, bo jak inaczej określić fryzurę, która kradnie nasze serca. Idealne uczesanie, stylowe i zorganizowane, panna młoda będzie na pewno pełna blasku.

 

fryzury ślubne, włosy krótkie

 

2. Na bok ze skosem – styl mniej uporządkowany, wygląda jednak zabójczo. Idąc w niej do ołtarza, z pewnością przyciągniesz wzrok wszystkich gości.

 

fryzura ślubna, na bok ze skosem

 

3. Urocza koronka, jest to idealny pomysł, gdy chcesz wyglądać słodko i stylowo. Akcesoria jak ten, mogą zmienić każdy przeciętny styl, w perfekcyjny, pasujący wspaniale do uroczystości ślubnej. 

 

fryzury ślubne, urocza koronka

 

4. Kwiaty polne, dla narzeczonych którzy, szukają oryginalnych pomysłów, radzimy zrezygnować z tradycyjnego welonu, przypinki czy tiary. Ten kwiatowy wianek ślubny, dziki i kapryśny wygląda szałowo. Duże pęczki kwiatów i stonowane kolory, są bardzo romantyczne.

 

fryzury ślubne, wianek z kwiatów polnych

 

5. Połowa do góry, to prosta i bezproblemowa fryzura, aczkolwiek elegancka. Można ją wykonać samemu, stylizacja nadaje się do ślubu oraz inne eleganckie przyjęcia.  

 

fryzura ślubna, połowa do góry

 

6. Piękna wróżka, urocza nazwa, dla uroczej fryzury. Pogrubiając usta sprawisz, że onieśmielisz niejednego faceta, to naturalny piękny styl, którym rzucisz na kolana.

 

fryzura ślubna, piękna wróżka

 

7. Włosy równo obcięte, czasami mniej znaczy więcej. To styl dla kobiet, które nie chcą by ich fryzura była zawiła i gryzła się z dużą ilością detali na sukni ślubnej. Jest bardzo elegancka, a jednocześnie słodka i seksowna.

 

fryzura ślubna, włosy równo obcięte

 

8. Fantazyjny kwiat, ten gigantyczny dodatek pasuje przede wszystkim do eleganckiej fryzury. Warto wybrać kolor i wzór dopasowany do bukietu ślubnego, aby cała kompozycja idealnie ze sobą współgrała.

 

fryzura ślubna, duży kwiat

 

9. Styl retro, bardzo uroczysty, szczególnie korzystając z dodatków takich jak frędzle czy futro.

 

fryzura ślubna, styl retro