Niezależnie czy jesteś w tym dniu wybranką pana młodego, czy też gościem weselnym, przedstawiamy wam 10 wyselekcjonowanych najlepszych pomysłów fryzur ślubnych dla długich włosów. Długie włosy, duży kłopot, jest w końcu tyle pomysłów i tyle możliwości, jak wybrać ten najlepszy dla Siebie. Galeria poniżej pozwoli wam wybrać odpowiednią fryzurę dla siebie.

 

1 Włosy upięte, idealnie pasuje do sukienki bez ramiączek. Fryzura ta pokazuje wasze piękne wyrzeźbione ramiona.

 

fryzura ślubna - włosy długie

 

2 Długi warkocz, nadaje się szczególnie w cieplejsze dni. Fryzura dla każdej dziewczyny, jest bardzo słodka i romantyczna.

 

fryzura ślubna - włosy długie

 

3 W połowie drogi, uczesanie to świetnie pokazuje twoje falowane włosy, jednocześnie utrzymując je z dala od twarzy. Jest to ważne ponieważ, podczas ślubu komfort ma ogromne znacznie, uroczystość ta przecież trwa do białego rana. Do tej fryzury dobrze komponują się różne akcesoria, jest bardzo uniwersalna.

 

fryzura ślubna - włosy długie

 

4 Niski kok – klasyczny, wyrafinowany, to wszystko czego potrzebujesz, by udoskonalić swój styl ślubny. Fryzura pięknie odsłania długą szyję, jest idealna na eleganckie przyjęcia.

 

fryzura ślubna - klasyczny kok

 

5 Otaczający oplot, wyjątkowa fryzura, w której można przetańczyć całą noc. Elegancka i dostojna pleciona korona, pasuje perfekcyjnie do panny młodej, tak przygotowana fryzura nie potrzebuje już żadnych dodatków.

 

fryzura ślubna - pleciona korona z włosów

 

6 Gruba i huczna, świetna fryzura, która nigdy się nie nudzi. Panna młoda z grzywką wygląda bardzo sexy, dodając pałąk z kryształami, bujne loki wyglądają cudnie.

 

fryzura ślubna - długie włosy

 

7 Krótki kucyk, styl ten jest jednak bardzo kapryśny. Fryzura ta pasuje najlepiej do wymyślnych strojów, uczesanie daje też możliwość założenia dużych kolczyków, które będą uzupełnieniem. Stylizacja jest odważna, jeśli szukasz nowości tym wyborem przyciągniesz wzrok wszystkich gości.

 

fryzura ślubna - krótki kucyk

 

8 Naturalne piękno, jesteście dumni ze swoich długich fal?  to fryzura, w której będziesz czuła się swobodnie i pięknie. Pomysł minimalistyczny, jednak wspaniały, naturalnie podkreśli twoje piękno bez zbędnego zamieszania.

 

fryzura ślubna - długie fale

 

9 Styl Glam, elegancka i piękna fryzura. Styl jak z bajki, marzenie każdej panny młodej staje się rzeczywistością. Do tego typu uczesania, koniecznie zadbaj o lekką dekorację, połączenie bardzo szykowne.

 

fryzura ślubna - włosy długie styl glam

 

10 Idealny kucyk, mówią że proste rzeczy są najlepsze. Potwierdza się to i w tym przypadku, proste uczesanie, które wygląda bardzo pociągająco.

 

fryzura ślubna - długi kucyk