Panny Młode o średniej długości włosów mają bardzo duże pole do popisu jeśli o wybór weselnej stylizacji włosów chodzi. Mogą one dosłownie przebierać w rozmaitych propozycjach na stylowe uczesania, ciesząc się z dużej swobody w kwestii wyboru idealnej fryzury ślubnej.

Fryzury tego rodzaju wykonywane są z włosów sięgających do ramion i z reguły nadają dużej dziewczęcości oraz lekkości. Grzywka nie pasuje do każdej kobiety ze względu na to, iż optycznie zaokrągla twarz. Idealnie zatem tego typu fryzury sprawdzą się w przypadku Panien Młodych o szczupłych i pociągłych twarzach.

Fryzury z grzywką dają duże pole do popisu dla stylistów. Włosy można upiąć na rozmaite sposoby, wybierając pasującą do całej stylizacji fryzurę. Modne chociażby są fryzury w stylu romantycznym, które można uzyskać z włosów półdługich, które zostały delikatnie skręcone lub pofalowane. Często przy takich włosach wybiera się rozpuszczone fryzury z delikatnym kwiatem wplecionym we włosy. Dobrym i modnym pomysłem może być także prosta fryzura z półdługimi włosami z ozdobą w formie stroika kwiatowego. Ciekawą stylizację stworzy również fryzura z opaską, czy krótkim welonem. Z włosów półdługich można też w niektórych przypadkach upiąć niewielki, za to bardzo wdzięczny i stylowy kok, do którego dopiąć można niewielki welon.

W naszej galerii możecie znaleźć najciekawsze stylizacje w tym sezonie, które staną się inspiracją dla Was lub Waszych znajomych, przyjaciółek, sióstr, etc.

średnie włosy uczesane na bok
ciemne włosy upięte z tyłu głowy
włosy upięte z tyłu z delikatną dekoracją
delikatne małe kwiaty z boku głowy
mały kok z tyłu głowy
duża dekoracja na głowie w postaci srebrnego kwiata
włosy upięte z tyłu głowy
dekoracja małych kwiatów na średnich włosach
bujne upięcie z tyłu głowy
dwa piękne srebrne kwiaty z boku fryzury
fantazyjna fryzura weselna
piękne dwa, białe duże kwiaty z boku głowy